• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
Club5*

Festojmë 7 vite së bashku, klubi me 5 yje!

 • Dhuratë me çdo antarësim dhe ri-antarësimDhuratë me çdo antarësim dhe ri-antarësim

  Dhuratë me çdo antarësim dhe ri-antarësim

  Club 5* ofron privilegje të veçanta për ju dhe gjithë anëtarët e familjes suaj. Me çdo antarësim dhe ri-antarësim fitoni dhuratë me vlerë 25,80€

  Më shumë

  Dhuratë me çdo antarësim dhe ri-antarësim

  Club 5* ofron privilegje të veçanta për ju dhe gjithë anëtarët e familjes suaj. Me çdo antarësim dhe ri-antarësim fitoni dhuratë me vlerë 25,80€

  Më shumë
 • Shtresa ErgonomikeShtresa Ergonomike
  -50% CLUB5

  Shtresa Ergonomike

  Përjeto rehati të veçantë. Dizajnuar posaçërisht për të ju ndihmuar të keni gjumë sa më të mirë dhe sa më të rehatshëm.

  Çmimi i rregullt: 109,90 EUR

  Club5 54,95 EUR

  Më shumë

  Shtresa Ergonomike

  Përjeto rehati të veçantë. Dizajnuar posaçërisht për të ju ndihmuar të keni gjumë sa më të mirë dhe sa më të rehatshëm.

  Më shumë
 • Delimano Combo SetDelimano Combo Set
  -55€ CLUB5

  Delimano Combo Set

  Delicia Combo Set kompleton kuzhinën tuaj me enët më esenciale për kuzhinën tuaj që përfshin linjën më të re të enëve moderne Delimano Delicia, dhe ju dhuron dy aksesorë tjerë po aq të nevojshëm në ambientin ku përgadisni ushqimin

  Çmimi i rregullt: 184,90 EUR

  Club5 129,90 EUR

  Më shumë

  Delimano Combo Set

  Delicia Combo Set kompleton kuzhinën tuaj me enët më esenciale për kuzhinën tuaj që përfshin linjën më të re të enëve moderne Delimano Delicia, dhe ju dhuron dy aksesorë tjerë po aq të nevojshëm në ambientin ku përgadisni ushqimin

  Më shumë
 • Çanta e shpinës Seaberg Urban Çanta e shpinës Seaberg Urban
  -50%

  Back to school

  Çanta e shpinës Seaberg urban është ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet.

  Çmimi i rregullt: 49,90 EUR

  Çmimi: 24,95 EUR

  Më shumë

  Back to school

  Çanta e shpinës Seaberg urban është ideale për botën dixhitale per tu organizuar, mbrojtur dhe akomoduar cdo gjë që ju duhet.

  Më shumë
 • Festojmë 7 vite Club5*Festojmë 7 vite Club5*

  Festojmë 7 vite Club5*

  Më shumë

  Festojmë 7 vite Club5*

  Më shumë

  Shfleto sipas kategorisë

  • Dhoma e gjumit

   Dhoma e gjumit

   TopShop ju rekomandon dyshekët Dormeo janë të prodhuara në atë formë që të ju suportojnë në pjeset e duhaura gjatë kohës që jeni në gjumë.

   MË SHUMË

  • Kuzhina

   Kuzhina

   Zgjidh tenxheret, tiganët, ekpsres tenxheret, kompletet, dhe aksesoret tjera të kuzhinës nga Delimano

   MË SHUMË

  • Shtëpia dhe Kopshti

   Shtëpia dhe Kopshti

   Për mirëmbajtjen më te lehtë të shtëpisë dhe kopshit tuaj! Produkte inovative dhe super praktike. Gjej produktin qe ju duhet.

   MË SHUMË

  • Walkmaxx

   Walkmaxx

   Janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë të fillojnë apo të mbajnë një mënyrë jetese më aktive.

   MË SHUMË

  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Top Shop Kosova - Blej online

  Blej produktet tuaja të preferuara online, siç i keni parë në TV. Oferta speciale të produkteve për shtëpi, kuzhinë, humbje peshe, bukuri dhe shëndet.

  Shënim: Sasia e produkteve është e limituar.

  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60