Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Begonia

Photo
Video
-50%

Jastëku klasik Begonia ju ofron rehatinë dhe mbështetjen që ju duhet për një qafë të shëndetshme dhe gjumë çlodhës. I mbushur me mikrofibra Wellsleep®, ofron butësi, është i ajrosshëm dhe rezistent ndaj lagështisë, aromave të pakëndshme dhe njollave. Mbushja mund të hiqet apo të shtohet, varësisht çfarë niveli të fortësisë preferoni. Mund të lahet në rrobalarëse, në 40°C. Madhësia: 50x70cm.

Jastëk klasik Begonia

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 19,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Begonia ju ofron rehatinë dhe mbështetjen që ju duhet për një qafë të shëndetshme dhe gjumë çlodhës. I mbushur me mikrofibra Wellsleep®, ofron butësi, është i ajrosshëm dhe rezistent ndaj lagështisë, aromave të pakëndshme dhe njollave. Mbushja mund të hiqet apo të shtohet, varësisht çfarë niveli të fortësisë preferoni. Mund të lahet në rrobalarëse, në 40°C. Madhësia: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

A është jastëku juaj më i vjetër se 2 vjet?

Sikurse produktet e tjera të gjumit, edhe jastëku duhet të lahet dhe ndërrohet rregullisht, që të siguroheni se po flini në një mjedis të shëndetshëm. Nëse jastëku juaj është më i vjetër se 2 vjet, ekspertët tanë ju rekomandojnë ta ndërroni. Në këtë rast, ne ju propozojmë jastëkun klasik Begonia. Ky jastëk kombinon dizajnin tradicional me atë modern, dhe është punuar me materiale të cilësisë së lartë, për t’ju ofruar një vend që do ta adhuroni për ta pushuar kokën.

Jastëk klasik Begonia

I mbushur me mikrofibra Wellsleep®

Sekreti i një jastëku të mirë qëndron te mbushja e tij. Më herët, jastëkët zakonisht kanë qenë të mbushur me pupla. Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, por ka vetitë e ngjashme sikurse një jastëk me pupla. Mikrofibrat Wellsleep® krijojnë mijëra xhepa ajri, të cilët e bëjnë jastëkun më të ajrosshëm, të butë, të ngrohtë dhe rezistent ndaj lagështisë, njollave, aromave të pakëndshme dhe mykut.

Jastëk klasik Begonia

I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Pavarësisht a flini në shpinë, në bark apo anash, ky jastëk është i përshtatshëm për ju. Krejt kjo, falë mundësisë për ta personalizuar nivelin e fortësisë apo butësisë. Thjesht hapni zinxhirin dhe shtoni apo hiqni mbushje, sipas dëshirës dhe nevojës tuaj. Mbulesa është bërë nga një material i bardhë e lëmuar, me qepje me onde që krijon xhepa të fryrë në sipërfaqe, të mbushura me më shumë fibra Wellsleep®. Si rezultat, ju do të shijoni më shumë rehati.

Jastëk klasik Begonia

Mirëmbahet lehtë

Ky jastëk mund të lahet tërësisht në rrobalarëse, në 40°C, dhe thahet shpejt. Ka madhësi 50x70cm, andaj është i përshtatshëm për shumicën e këllëfëve standartë. Ky jastëk klasik është pjesë e linjës Begonia – koleksion që sjellë rehati dhe elegancë në dhomën tuaj të gjumit.

Jastëk klasik Begonia
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi