Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tenxhere me presion Delimano Multicooker

Photo
Video
-29%

Multicooker me presion ju mundëson t’i përgatitni ushqimet deri në tre herë më shpejt se gatimi i rregullt - pa ngrohur të gjithë shtëpinë. Kjo tenxhere ka të integruara sisteme të shumëfishta të sigurisë dhe 16 programe për gatim. Ka kapacitet 5.7 dhe fuqi 1000W. Për më tepër, ju mund t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja.

Tenxhere me presion Delimano Multicooker

Çmimi i rregullt: 169,90 €


Çmimi special: 119,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Multicooker me presion ju mundëson t’i përgatitni ushqimet deri në tre herë më shpejt se gatimi i rregullt - pa ngrohur të gjithë shtëpinë. Kjo tenxhere ka të integruara sisteme të shumëfishta të sigurisë dhe 16 programe për gatim. Ka kapacitet 5.7 dhe fuqi 1000W. Për më tepër, ju mund t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja.

Më shumë
Përshkrimi

Gatimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë

Pse tenxherja elektrike me presion është zgjidhja e duhur:

 • Zëvendëson shumë pajisje, madje edhe furrën - është tenxhere me presion, shumë-funksionale, tenxhere e ngadaltë dhe tenxhere me avull.
 • Ka 16 programe - ju mund të gatuani me vetëm një buton.
 • Mund të përgatisni menjëherë ose ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë përbërësit.
 • Ka kapacitet prej 5,7l, mjaftueshëm për dreka dhe darka familjare.
 • Është e sigurtë, ka 16 veti të integruara sigurie.
 • Nuk keni pse brengoseni rreth rregullimit të presionit - tenxherja kujdeset për atë pjesë.
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Përparësitë e tenxheres me presion - Multicooker 5,7l

Është jashtzakonisht e lehtë për përdorim. Shiko përparësitë e saj:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  16 sisteme të integruara të sigurisë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Gatim me prekjen e një butoni

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere e brendshme e ndashme

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  4 aksesorë të përfshirë

Mënyra të ndryshme të përdorimit të tenxheres

Edhe pse është një tenxhere me presion, ju mund ta përdorni në mënyra të ndryshme. Klikoni këtu për ta marrë FALAS librin me 14 receta që mund t'i përgatisni me Multicooker.

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere elektrike

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere e ngadaltë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Ngrohëse e ushqimeve/pijeve

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Fërgim dhe zierje

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere me avull

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere për oriz

Informata shtesë

Gatimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë

Pse tenxherja elektrike me presion është zgjidhja e duhur:

 • Zëvendëson shumë pajisje, madje edhe furrën - është tenxhere me presion, shumë-funksionale, tenxhere e ngadaltë dhe tenxhere me avull.
 • Ka 16 programe - ju mund të gatuani me vetëm një buton.
 • Mund të përgatisni menjëherë ose ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë përbërësit.
 • Ka kapacitet prej 5,7l, mjaftueshëm për dreka dhe darka familjare.
 • Është e sigurtë, ka 16 veti të integruara sigurie.
 • Nuk keni pse brengoseni rreth rregullimit të presionit - tenxherja kujdeset për atë pjesë.
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Përparësitë e tenxheres me presion - Multicooker 5,7l

Është jashtzakonisht e lehtë për përdorim. Shiko përparësitë e saj:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  16 sisteme të integruara të sigurisë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Gatim me prekjen e një butoni

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere e brendshme e ndashme

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  4 aksesorë të përfshirë

Mënyra të ndryshme të përdorimit të tenxheres

Edhe pse është një tenxhere me presion, ju mund ta përdorni në mënyra të ndryshme. Klikoni këtu për ta marrë FALAS librin me 14 receta që mund t'i përgatisni me Multicooker.

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere elektrike

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere e ngadaltë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Ngrohëse e ushqimeve/pijeve

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Fërgim dhe zierje

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere me avull

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.7l

  Tenxhere për oriz

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi