Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Bëhu anëtar i Club5* dhe eja në botën e zbritjeve!

Bëhu pjesë e klubit që ofron privilegje të shumta dhe trajtime të veçanta. Merr shpërblim për blerje nga ne.

Bashkohu në Club5

Kyçu si anëtar

Duke krijuar llogarinë tuaj ju gjithashtu keni një mundësi të madhe për t'u bërë një anëtar i Klubit 5 *!:

Ju jeni një klik larg nga bashkimi në grupin ekskluziv të klientëve të cilët kanë privilegje të shumta dhe trajtime të veçanta. Le të theksojmë vetëm prej tyre:

Duke u bashkuar në Club5* ju do të pranoni:

 • Transport në të gjithë Kosovën: Transport falas për një blerje sipas zgjedhjes tuaj.
 • Produkte ekskluzive vetëm për ju: Të vlefshme vetëm për antarët e Club 5*.
 • 100% e garantuar, ju përfitoni çmimin më të lirë nga të gjithë
 • Do të njoftoheni paraprakisht me zbritjet dhe ofertat më të fundit deri në -70% zbritje.
 • Pranoni dhuratë falas, dy kupona në velerë 5 kupon kursimi dhe një kupon ne vlerë 10€
 • Ndihmë në përdorimin e produkteve dhe riparimin e tyre
 • Dhe shumë, më shumë

Nëse tashmë jeni të antarësuar, ju mund të aktivizoni llogarinë tuaj tek »Llogaria juaj« dhe përfitoni nga benefitet që tani. Klikoni këtu dhe kyçu ose regjistrohu TANI!

Çka është Club5*?

Club 5* rezervon surpriza të shumta për klientët tanë besnik. Përveç kuponave të shumtë që dhurohen, çdo muaj ofrohen zbritje të veçanta, prioritet në shpërndarjen e produkteve, dhe mundësi ta shpërndani edhe me anëtarët e tjerë të familjes.

Pse t'i bashkoheni klubit të antarësimit Club5*

Duke u bërë pjesë e këtij grupi ekskluziv, ju keni të drejtë për privilegje të shumta dhe trajtime të veçanta. Përveç kuponave të shumtë që dhurohen, çdo muaj ofrohen zbritje të veçanta, prioritet në shpërndarjen e produkteve, dhe mundësi ta shpërndani edhe me anëtarët e tjerë të familjes.

5 arsyet kryesore t'i bashkoheni Club5*:

 • Oferta dhe zbritje ekskluzive
 • Dhuratë antarësimi
 • 2 kupona në vlerë 5€ dhe 1 kupon me vlerë 10€
 • Prioritet në shpërndarjen e produkteve.
 • Benefite për të gjithë familjen

Si të antarësoheni

Është shumë e lehtë të antarësoheni dhe filloni të përfitoni nga Club5*

Kliko këtu dhe karta do të shtohet automatikisht në shportën e blerjes. Ju duhet ta përfundoni blerjen dhe të konfirmoni porosinë tuaj te agjenti nga qendra e thirrjeve.

Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të ndani mendimet dhe sugjerimet tuaja, na shkruani në këtë adresë e-mail, vizitoni dyqanet tona apo kërkoni nga shitësit tanë për t'ju ndihmuar. Ju gjithashtu mund të na telefononi në numrin tonë të dedikuar për antarët e Club5 *, 038 244 644 91.

Pse zgjodhët kartelën e Club5?

 • Emine Dobruna

  Unë jam prej 8 vitesh kliente e Top Shop dhe jam shumë e kënaqur më ofertat!

 • Adem Misini

  Jam konsumator prej shumë vitesh i Top Shop dhe jam shumë i kënaqur. Kjo është arsyeja se përse jam një klient i rregullt.

 • Fahrije Halili

  Unë blej shumë në Top Shop dhe jam anëtare e Club5* sepse është me shumë përfitim të jesh anëtare.

 • Shqipe Gashi

  Unë jam një kliente e vjetër e kompanisë dhe nuk kam pasur asnjë problem me kolegët e mi të dashur. Shumë të sjellshëm dhe të vëmendshëm.