Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Pastrues ajri 3në1 Rovus

Photo
Video
-50%

A doni ta sh'ndrroni dhomën ku kaloni kohën më të madhe në një ambient perfekt?

Tani mund ta bëni, me Rovus Ambient Mist pajisjen 3në1 që do të përmirsoj kualitetin e ajrit në dhomën tuaj, do të largoj erërat e pakëndshme dhe do të krijoj një ambient shumë të rehatshëm me dritat e llambës që ndryshojnë. Çfarë po prisni? Është koha që ta sh'ndrroni shtëpinë tuaj në ambient më të bukur dhe të rehatshëm!

OFERTAT E KORRIKUT!
Pastrues ajri 3në1 Rovus

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 29,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

A doni ta sh'ndrroni dhomën ku kaloni kohën më të madhe në një ambient perfekt?

Tani mund ta bëni, me Rovus Ambient Mist pajisjen 3në1 që do të përmirsoj kualitetin e ajrit në dhomën tuaj, do të largoj erërat e pakëndshme dhe do të krijoj një ambient shumë të rehatshëm me dritat e llambës që ndryshojnë. Çfarë po prisni? Është koha që ta sh'ndrroni shtëpinë tuaj në ambient më të bukur dhe të rehatshëm!

Më shumë
Përshkrimi

Bëjini ditët tuaja më të shëndetshme, më të freskëta dhe më të kthjellta

Ajri i thatë në ambjentin ku ne kalojmë më shumë kohë është një burim i shumë problemeve si lekurë e thatë, kollën e thatë, buzët e thara, sy të irrituar, bllokim hundësh, gërhitje dhe shumë probleme të tjera. Në vënd që të jetë një vend i qetë dhe relaksues, shtëpija jonë kthehet në një ambjent me ajër jo të pastër i cili ndikon në cilësinë e jetës tonë.

Rovus Ambient Mist është zgjidhja perfekte e cila përmirëson cilësinë e ajrit në shtëpi shpejtë dhe thjeshtë. Ajo është shumë më tepër se një pasurues ajri, ajo është:

  • pasurues ajri: shton lageshtinë e ajrit në shtëpi në nivel optimal
  • aromatizues: mbush shtëpine me aromë sipas dëshirës tuaj
  • dritë ambjenti: krijon një ambjent magjik, 7 ngjyra të ndryshme

Përmirësoni shëndetin duke thithur ajër të pastër

A e dini se ajri i thatë në shumicën e rasteve është një ndër ambjentet më të favorizuara për bakteret dhe viruset? Aromatizuesi jo vetëm që largon aromat e pakëndeshme, por gjithashtu mund t'ju dhurojë magjinë e aromaterapisë duke shtuar vetëm disa pika të vajit tuaj të preferuar esencial në përzierje. A e dini se aromaterapia është përdorur për shekuj me radhë për të ndihmuar me frymëmarrje, mbipopullim dhe probleme me stresin?

Gotat me ujë mbi radiatoret apo ngrohëset për të lagështuar ajrin janë të pakëndshme dhe perveç kësaj ato mund të derdhen lehtësisht. Me Rovus Ambient Mist ju mund të shtoni lagështinë ajrit shumë thjeshtë në çdo dhomë. Ajo është një zgjidhje ideale për të rregulluar ajrin në dhomë pa krijuar kondesim. Me një depozitë të mbushur me ujë 1200 ml, ajo mund të punoj për 10 deri në 20 orë. Ju mund të shikoni grimcat e ujit të cilat dalin nga Rovus Ambient Mist dhe mbushin shtëpinë me ajër të pastër e të freskët!

A E DINI SE:

Niveli optimal i lageshtisë së ajrit në dhomë është ndërmjet 30% dhe 50%. Dhomat të cilat kanë lageshti më të lartë janë dhe më të ngrohta.

Shijoni magjinë e aromaterapisë duke shtuar disa pika nga ekstrakti juaj e preferuar

Dhoma, ambienti ku ne shpenzojmë pjesën më të madhe të kohës bëhet pis dhe merr aromë të pakëndshme shumë shpejt - por ju mund të pastroni atë shumë thjeshtë me ndihmën e Rovus Ambient Mist i cili ka edhe funksionin e aromatizuesit të ambientit dhe aromën mund ta zgjidhni sipas dëshirës tuaj. Harroni mënyrat e shtrenjta dhe aromatizuesit e dëmshëm - Rovus Ambient Mist ofron një mënyrë të shëndetshme e natyrale të pastrimit të ajrit nga aromat e gatimit apo aromat e pakëndshme në shtëpi.

Zgjidhni një nga 7 ngjyrat për ndriçim

Rovus Ambient Mist gjithashtu shërben edhe si ndriçues ambienti. I ndërtuar me drita LED light ju lejon të zgjidhni ndërmjet 7 ngjyrave të ndryshme për të bërë perfekte mbremjet tuaja. Blu qetësuese dhe jeshile ngjyra të cilat ju ndihmojnë të flini, lejla dhe e kuqe për mbrëmje të këndshme.

Ju mund të përcaktoni dritën duke zgjedhur një nga 3 mënyrat:

  • ndryshon ngjyrat
  • një ngjyrë sipas dëshirës
  • pa ngjyrë

Krijoni ambientin perfekt

Përdorni Rovus Ambient Mist si një dekor për ambientet tuaja në dhomën e ndenjës, dhomën e gjumit apo dhomën e fëmijëve. Falë teknologjisë me ultratinguj, nuk ka nxehtësi, vibrim apo zhurma të tjera të cilat mund të jenë të bezdisshme. Ajo gjithashtu ka një sistem fikje automatike, kur depozita e ujit boshatiset. Është shumë e sigurtë në përdorim. Rovus Ambient Mist është 3në1 pasures ajri, aromatizues dhe ndriçues ambienti. Ideale për këdo që dëshiron të jetoj në një ambient të shëndetshëm.

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera vlotazhë: 230 V; Fuqia: 12 W; Moisture kapaciteti: 60 ml/h

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi