Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Bëhu pjesë e Club5*

Bashkohuni në familjen e më shumë se 2 milionë anëtarëve në tërë botën që të kurseni para në çdo blerje, të përfitoni oferta ekskluzive dhe dhurata.

0800 100 40

Club 5* - Klubi që ju jep më shumë

Club 5* është program besnikërie për klinetët tanë më besnikë të brendeve Top Shop, Dormeo, Delimano, Rovus, Walkmaxx dhe Wellneo. Një anëtar i Club 5* përfiton produktet tona me oferta më të mira se të tjerët, produkte ekskluzive dhe dhurata speciale.

 

Club 5* për JU dhe për MJEDISIN

Ne në Club 5* jemi të vetëdijshëm për përgjegjësinë që brendi ynë ka në ruajtjen e mjedisit. Ne duam të bëhemi një brend të cilit mund t’i besoni, një brend që frymëzon dhe që kontribuon që bota të jetë një vend më i mirë. Andaj, jemi krenarë për hapat që kemi ndërmarrë së fundmi për ta ruajtur mjedisin – sistemi pa kartela fizike. Duke digjitalizuar kartelat, ne do të shmangim prodhimin e 1,500,000 kartelave plastike për vit. Me fjalë të tjera, ne do të sigurohemi që në planetin tonë të ketë 7500kg më pak plastikë.

Club 5* - Me Club 5* jo vetëm që kurseni para, por e ruani edhe mjedisin, duke mos përdorur kartela plastike.

 

Sistemi pa kartela fizike - si ta vërtetoni anëtarësinë?

ONLINE: Kur blini produktet tona përmes uebfaqes, në shportën e blerjes klikoni mbi opsionin “Tashmë jeni anëtar i Club 5” dhe shkruani ID-në tuaj në atë fushë.

DYQANE: Nëse blini në dyqanet tona, vetëm ia tregoni stafit ID e anëtarësisë. ID-në e anëstarësisë tuaj ua dërgojmë me SMS dhe e-mail pasi të anëtarësoheni.

 

Kujdes i veçantë për klientët tanë të veçantë

Anëtarësohuni sot dhe filloni menjëherë të përfitoni si një klient i privilegjuar - ju mund të zgjedhni në mes 2 llojeve të anëtarësimit dhe të blini me zbritje të cilat nuk vlejnë për klientët tjerë.

Të dy llojet e anëtarësimeve mund të vazhdohen: Premium për 1 vit dhe Ekskluziv për 2 vite. Nëse keni pyetje shtesë ju mund të na telefononi në 038 660 308.

 

Shikoni përfitimet për secilin anëtarësim:

club5-premium

Anëtarësim Premium

1 vjeçar

24.90 €

 • 5% zbritje në të gjitha produktet
 • 5€ dhe 10€ kuponë kursimi në blerjet tuaja të ardhshme
 • Kupon për transport falas
 • Oferta të personalizuara me zbritje dhe dhurata

Fillo kursimin tani!

Anëtarësohu

club5-exclusive

Anëtarësim Ekskluziv

2 vjeçar

39.90 €

 • 5% zbritje në të gjitha produktet
 • 5€ dhe 10€ kuponë kursimi në blerjet tuaja të ardhshme
 • Kupon për transport falas
 • Oferta të personalizuara me zbritje dhe dhurata
  • EXTRA kuponë kursimi 5€ dhe 10€ në blerjet tuaja të ardhshme
  • EXTRA kupon për transport falas
  • Dhuratë në blerje të dyshekut Dormeo apo zbritje 10%
  • Katalog falas me zbritje, surpriza dhe njoftime për produkte risi

Fillo kursimin tani, dhe shijo përfitimet shtesë!

VËMENDJE:

 • Kuponët e Club 5* nuk mund të shfrytëzohen gjatë kampanjave me zbritje shtesë.
 • Kuponi në vlerë 5€ mund të shfrytëzohet në blerje mbi 50€
 • Kuponi në vlerë 10€ mund të shfrytëzohet në blerje mbi 100€
 • Një kupon për transport falas mund të përdoret vetëm një herë
 • Vetëm një kupon mund të përdoret për një blerje dhe vlen 90 ditë nga dita e anëtarësimit.

Kujdes i veçantë për klientët tanë të veçantë

Stafi ynë për Kujdes ndaj Konsumatorit është gati që t’ju ndihmojë në pyetjet që mund të keni dhe anëtarësimit Club 5* dhe sistemit pa kartela fizike, po ashtu t’i zgjidhni ankesat e mundshme. Ata janë në dispozicon për ju  e hëne – e premte nga ora 09:00 deri në 18:00 dhe të shtunën 09:00 - 15:00. Mund t’i telefononi në 038660308 ose të na shkruani në kujdesikonsumatorit@studiomoderna-sa.com.