Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Hekur qeramike Premium Rovus

Photo
Video
-55%

Një hekur me cilësi të lartë, i krijuar për ta lehtësuar hekurosjen. Me një fuqi 2200W, ky hekur ofron performancë optimale për rroba pa rrudha. Ka kapacitet të ujit prej 300 ml, dhe pllakë 22,9*12,1 cm, e cila mundëson rrëshqitje efikase dhe të lehtë mbi lloje të ndryshme të tekstilit. Kablloja e energjisë 1,9 m me prizë VDE, ofron fleksibilitet dhe komoditet gjatë hekurosjes.

OFERTAT E QESHORIT!
Hekur qeramike Premium Rovus

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 35,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Një hekur me cilësi të lartë, i krijuar për ta lehtësuar hekurosjen. Me një fuqi 2200W, ky hekur ofron performancë optimale për rroba pa rrudha. Ka kapacitet të ujit prej 300 ml, dhe pllakë 22,9*12,1 cm, e cila mundëson rrëshqitje efikase dhe të lehtë mbi lloje të ndryshme të tekstilit. Kablloja e energjisë 1,9 m me prizë VDE, ofron fleksibilitet dhe komoditet gjatë hekurosjes.

Më shumë
Përshkrimi

Hekurosni shpejt dhe pa mundim

Pllaka prej qeramike siguron shpërndarje të jashtëzakonshme të nxehtësisë dhe qëndrueshmëri, duke siguruar rezultate optimale të hekurosjes çdo herë. Funksionet shtesë kundër kalciumit dhe pikimit ndihmojnë në ruajtjen e jetëgjatësisë së hekurit dhe parandalojnë çdo rrjedhje uji.

Përveç kontrollit të termostatit, ky hekur ka edhe kontroll të ndryshueshëm të avullit, duke ju lejuar të personalizoni sasinë e avullit bazuar në pëlhurën që po hekurosni.

Hekur qeramike Premium

Siguri dhe efikasitet

Siguria është gjithashtu një përparësi kryesore e këtij hekuri, i cili është i pajisur me mbrojtje kundër mbingrohjes. Falë kësaj veçorie, hekuri fiket automatikisht nëse e arrin një temperaturë të caktuar, për të parandaluar aksidentet ose dëmtimet e mundshme.

Hekuri përmban edhe një dritë treguese, e cila ju tregon kur është gati për përdorim, duke siguruar që të mund të filloni hekurosjen në kohën e duhur.

Në përgjithësi, hekuri qeramik Premium ofron një kombinim të veçorive të avancuara dhe masave të sigurisë, duke e bërë atë një zgjedhje të besueshme dhe efikase për nevojat tuaja për hekurosje.

Hekur qeramike Premium

Specifikat teknike & benefitet

 • 220-240V, 50/60Hz, 2200 W
 • Funksionet: Hekurosje, tharje, avull, spërkatje, vetëpastrim
 • Kapaciteti i rezervuarit: 300 ml
 • Madhësia e pllakës: 22.9*12.1 cm
 • Kabllo 1.9 me prizë VDE
 • Pllakë qeramike
 • Funksione shtesë: anti –gëlqere, nuk pikon
 • Termosat i rregullueshëm
 • Mbrojte nga mbinxehtësia
Hekur qeramike Premium

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star