Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
 • 1.

  Shtoni produktet e preferuara në shportën tuaj të blerjes

  Ju mund të bleni produktet e zgjedhura duke klinkuar butonin 'Shto në shportë' dhe duke e shtuar atë në shportën e blerjes. Te disa produkte, ju duhet të zgjedhni produktin sipas dimenzionit apo ngjyrës.

 • 2.

  Jepi të dhënat tuaja

  Blerja është shumë e thjeshtë, pasi që nuk keni nevojë të regjistroheni. Thjesht vendosni të dhënat tuaja për transport dhe e keni të porositur produktin. Për anëtarët e regjistruar është edhe më lehtë sepse adresa juaj është e ruajtur dhe nuk ju duhet t'i shkruani të dhënat tuaja përsëri.

 • 3.

  Pranoni konfirmim me e-mail

  Ju do të pranoni e-mail konfirmues në email adresën tuaj. Ne do të procesojmë porosinë dhe do t'ju thërrasim në telefon që të konfirmojmë datën e dërgesës.

 • 4.

  Dërgesë në shtëpinë tuaj

  Pakoja me produktet tuaja do të dërgohet në shtëpinë tuaj brenda 3-5 ditëve prej datës kur ju keni porositur. Nëse keni probleme me porosinë tuaj, ju lutem na kontaktoni në 038660308.

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.