Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

SET PESHQIRËSH 5 PJESË Dormeo

Photo
Video
-48%

Sjellni ngjyra dhe freski hapsirës tuaj me linjën e peshirave Dormeo Cotton. Ky set përmban 5 peshqira 100% pambuk. Të punuar me shumë kujdes dhe mjeshtëri - peshqirat Dormeo (500gr/m2) kan një teksturë të butë, dizajn luksoz dhe absorbim të lartë të ujit. Seti 5 pjesësh do të përmbushë çdo nevojë tuajën duke kombinuar: 1 peshqir banjoje 100x150, 1 peshqir dushi 70x140, 1 peshqir duarsh 50x100, 1 peshqir duarsh 45x75 dhe 1 peshqir toaleti 30x50. Ky set është i disponueshëm në 7 ngjyra: Bardh, Hiri, Verdhë, Kafe, Kaltër, Kaltër e errët dhe Kaltër e lehtë.

OFERTAT E KORRIKUT!
SET PESHQIRËSH 5 PJESË Dormeo

Çmimi i rregullt: 76,50 €


Çmimi special: 39,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Sjellni ngjyra dhe freski hapsirës tuaj me linjën e peshirave Dormeo Cotton. Ky set përmban 5 peshqira 100% pambuk. Të punuar me shumë kujdes dhe mjeshtëri - peshqirat Dormeo (500gr/m2) kan një teksturë të butë, dizajn luksoz dhe absorbim të lartë të ujit. Seti 5 pjesësh do të përmbushë çdo nevojë tuajën duke kombinuar: 1 peshqir banjoje 100x150, 1 peshqir dushi 70x140, 1 peshqir duarsh 50x100, 1 peshqir duarsh 45x75 dhe 1 peshqir toaleti 30x50. Ky set është i disponueshëm në 7 ngjyra: Bardh, Hiri, Verdhë, Kafe, Kaltër, Kaltër e errët dhe Kaltër e lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

ZGJIDHNI SETIN TUAJ TË PREFERUAR!

A janë peshqirët tuaj të vjetër dhe të ashpër? A qëndrojnë fijet të sheshta dhe të ngurta pas larjes? Zëvendësojini ato me peshqirë të rinj për një ndjenjë të butë dhe luksoze dhe jepini banjës tuaj një ndryshim të shpejtë, të lehtë dhe të përballueshëm me një elegancë klasike, minimaliste që ju dhe familja juaj do t'ju pëlqejë.

Jastëk freskues

PAMBUK PËR CILËSINË DHE NDJESINË MË TË MIRË

Pambuku është një fibër plotësisht natyrale që është e përkryer për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, është materiali ideal për peshqirët. Dilni nga banja ose dushi dhe shijoni ndjesinë e butësisë dhe freskisë, sigurohuni që koha e banjës të jetë një kënaqësi. Dizanji i tyre siguron që peshqirët të duken dhe të ndjehen si të rinj për më gjatë.

Jastëk freskues

TË DISPONUESHËM NË 7 NGJYRA

Seti është i disponueshëm në 7 ngjyra të ndryshme: e bardhë, e verdhë, blu, blu e lehtë, blu e errët, kafe/bezhë.

Jastëk freskues

TË DISPONUESHËM NË 5 PËRMASA

Në set përfshihen: Bath sheet towel 100X150cm, Bath towel 70x140cm, Hand towel 50X100cm, Toilet Towel 30X50cm, Guest Towel 45x75cm.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Bath
Programi Dormeo banjo

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi