Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Dyshek iMemory S Plus III

Photo
Video
Deri -100€

Njihuni me dyshekun më të personalizueshëm dhe më të rehatshëm, që i përshtatet të gjithëve, pavarësisht pozitës së gjumit apo formës së gjumit. Zgjedhni mes 4 niveleve të fortësisë dhe 2 niveleve të mbështetjes, thjesht duke rrotulluar bërthamën. Tri zonat e shtresës Octaspring® mbajnë shtyllën kurrizore në drejtimin e duhur dhe falë vetive të ajrosjes, ju sigurojnë gjumë të freskët. Ky dyshek është ideal për çiftet, sepse nuk transmeton lëvizjet dhe ka dy bërthama të ndryshme.

50€ kupon në dyshekët njësh, 100€ kupon në dyshekët për 2 persona!
Dyshek iMemory S Plus III

Çmimi i rregullt: Nga 429,90 € Nga


Çmimi special: Nga 379,90 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Informata shtesë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Njihuni me dyshekun më të personalizueshëm dhe më të rehatshëm, që i përshtatet të gjithëve, pavarësisht pozitës së gjumit apo formës së gjumit. Zgjedhni mes 4 niveleve të fortësisë dhe 2 niveleve të mbështetjes, thjesht duke rrotulluar bërthamën. Tri zonat e shtresës Octaspring® mbajnë shtyllën kurrizore në drejtimin e duhur dhe falë vetive të ajrosjes, ju sigurojnë gjumë të freskët. Ky dyshek është ideal për çiftet, sepse nuk transmeton lëvizjet dhe ka dy bërthama të ndryshme.

Më shumë
Informata shtesë

Si ta zgjedhni anën ideale, rekomanduar nga Dormeo?

 

Rekomanduar për njerëz që peshojnë më pak se 90 kg

Dyshek iMemory S Plus III Dormeo iMemory S Plus Mattress III

Rekomanduar për njerëz që peshojnë më shumë se 90 kg

Dyshek iMemory S Plus III Dormeo iMemory S Plus Mattress III

Shtresat e dyshekut

Dormeo iMemory S Plus Mattress III

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

  1. Sfungjer Memory në mbulesë

  2. Sfungjer Ecocell® më pak i fortë

  3. Shtresë me susta sfungjerike Octaspring®

  4. Sfungjer Ecocell® i fortë

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi