Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Traka Për Vrapim Gymbit Focus P1

Photo
Video

Traka për vrapim FOCUS P1 do të ju ndihmoj të arrini çdo qëllim që keni për fitnes. Ekrani i madh LCD tregon shpejtësinë, distancën, kohën, kaloritë, pulsin.  Ka 12 programe smart të paracaktuara sportive. 3 butona të shpejtësisë. Ndezja e shpejtë në timonin e majtë : fillo / ndal (majtas) dhe shpejto / zvogëlo (djathtas). Lehtë përdoret dhe ruhet. Pesha max. e përdoruesit: 120 kg.

Traka Për Vrapim Gymbit Focus P1
499,90 €
Çmimi me këste: 12 x 41.66
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Traka për vrapim FOCUS P1 do të ju ndihmoj të arrini çdo qëllim që keni për fitnes. Ekrani i madh LCD tregon shpejtësinë, distancën, kohën, kaloritë, pulsin.  Ka 12 programe smart të paracaktuara sportive. 3 butona të shpejtësisë. Ndezja e shpejtë në timonin e majtë : fillo / ndal (majtas) dhe shpejto / zvogëlo (djathtas). Lehtë përdoret dhe ruhet. Pesha max. e përdoruesit: 120 kg.

Më shumë
Detajet e Produktit

Filloni një vrap të mbarë!

Pista e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Focus S1 është zgjidhja ideale për personat që duan të jenë në formë. Me pjesën e poshtme që paloset, ajo është praktike dhe nuk zë shumë vend. Falë motorrit 1.0HP të vazhdueshëm dhe 2.0 HP në maksimum, lejon shpejtësi deri në 12 km/orë.

Ka 3 nivele këndesh të cilat lejojnë një shumëllojshmëri ushtrimesh. Mbështetja e butë e pistës e bën atë të rehatshme kur vraponi dhe me shpejtësi të madhe. Funksionet e display LCD ju japin informacione lidhur me shpejtësinë e pistës, distancat e përshkruara, kohën, pulsin dhe kaloritë.

Rritni ritmin me pistën e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Focus S1!

Në qoftëse jeni profesionist ose vrapues amator, kjo pistë vrapimi do kompletojë kontrollin e objektivave tuaj të fitnesit.

 • 2HP motor
 • 0-12 gradë përkulje
 • Mbështetje e butë
 • Sistem i butë rënie
 •  Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta
 •  Rripi nuk bën zhurmë gjatë përdorimit
 •  12 programe të përcaktuara
 •  Display i thjeshtë në përdorim
 •  Buton për kontrollin e shpejtësisë në ekran
 •  Buton për kontrolloin e këndit në display
 •  Paloset lehtë
 •  Rrota për tu transportuar lehtë
 •  Marka LiveActive
Specifikat Teknike
Dimenionet fold up: 64 x 55 x 137 cm; set up: 139 x 64 x 135 cm
Fuqia 1,0 - 1,5 HP
Karakteristika të tjera shiriti i vrapimit: 110 - 40 cm; çelës emergjent për ndalje
Niveli i shpejtësisë 0,8 - 12 km/h
Pasha maksimale e përdoruesit 120 kg
Pesha 120 kg
Programi i trajnimit 12
Rendit sipas rangut 0-12%
Rrrotat për zhvendosje Po
Shfaq funksionet distancë, kalori, kohë, puls, shpejtësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Flora

www.delimano-ks.com

08/01/2017

Trak per vrapim
5

1 Produkte