Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

SET I ÇARÇAFËVE THE ESSENTIALS Dormeo

Photo
Video
-40%

Tash më shumë se kurrë ju duhet ndjesia e rehatisë dhe sigurisë në shtëpi. Filloni nga dhoma e gjumit, me setin e çarçafëve The Essentials! Të punuar 100% nga pambuk sateni, këta këllëfë modernë do t’i shtojnë elegancë dhe rehati shtratit tuaj. Mund të kombinohen në 4 pamje të ndryshme. Në dispozicion në 6 ngyra të bukura dhe 2 madhësi.

OFERTAT E KORRIKUT!
SET I ÇARÇAFËVE THE ESSENTIALS Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 49,90 € Nga


Çmimi special: Nga 29,94 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Tash më shumë se kurrë ju duhet ndjesia e rehatisë dhe sigurisë në shtëpi. Filloni nga dhoma e gjumit, me setin e çarçafëve The Essentials! Të punuar 100% nga pambuk sateni, këta këllëfë modernë do t’i shtojnë elegancë dhe rehati shtratit tuaj. Mund të kombinohen në 4 pamje të ndryshme. Në dispozicion në 6 ngyra të bukura dhe 2 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Rifreskoni pamjen e shtratit tuaj

Është e rëndësishme t’i ndërroni rregullisht çarçafët dhe këllëfët, për t’u siguruar se po flini në një ambient të freskët, të shëndetshëm dhe të rehatshëm.

Me ndërrimin e sezonave, është koha për ta ndërruar dhe freskuar shtratin, por edhe pamjen e dhomës suaj. Një nga mënyrat më të lehta dhe efektive, është padyshim me një set çarçafësh.

Set i çarçafëve The Essentials

Materiale natyrale, për qëndrueshmëri, luks dhe rehati

Këllëfët e jastëkëve dhe jorganit janë punuar 100% nga pambuku saten i krehur.

Ky material natyral dhe jo-alergjik i ofron ndjesi të këndshme dhe më të butë ndaj lëkurës suaj, krahasuar me çarçafët prej pambuku me endje të thjeshtë ose standarte.

  • I ajrosshëm – pambuku në mënyrë natyrale lejon lëkurën tuaj të marrë frymë. Për më tepër, pambuku është përçues i mirë i nxehtësisë, andaj e mban trupin freskët gjatë verës dhe ngrohtë gjatë dimrit.
  • I butë dhe i rehatshëm për lëkurë – Shkalla e butësisë varet në mënyrën se si është thurur pambuku. Është hipoalergjenik, pra, nuk shkakton irritime ose kruarje.
  • Zgjatë shumë – pambuku është i qëndrueshëm, andaj do të mund ta shijoni për një kohë më të gjatë.
  • Lahet tërësisht në 60˚C – pambuku është material i lehtë për t’u mirëmbajtur, sidomos krahasuar me materialet tjera. Andaj lëreni rrobalarësen ta kryejë punën.
Set i çarçafëve The Essentials

Një pamje më e bukur dhe e freskët në dhomën tuaj

  • Përdorimi i endjes së satenit i shton më shumë freski dhe butësi çarçafëve, krahasuar me endjen e zakonshme.
  • Një shtresë e mercerizuar i shton këllëfëve më shumë qëndrueshmëri, butës dhe i bën ngjyrat më të ndritshme.
Set i çarçafëve The Essentials

6 ngjyra dhe pamje 4në1

Seti është në dispozicion në 6 ngjyra klasike, që do t’i shtojnë elegancë çdo dhome: e kaltër, krem, gurkali, vjollcë, e gjelbër dhe hiri. Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë nga dy anë të ndryshme. Njëra anë ka ngjyrë më të çelët, kurse tjetra më të mbyllët. Ju mund t'i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për t'i dhënë dhomës suaj pamje të re kohë pas kohe.

Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials
Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials Set i çarçafëve The Essentials

2 madhësi për të gjithë shtretërit

Seti është në dispozicion në dy madhësi: këllëf jorgani 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm si dhe këllëf jorgani 200x200cm me dy këllëfë jastëku 50x70cm. Këllëfët e jastëkëve mbyllen me dy shirita të gjerë dhe palë dhe këllëfi i jorganit ka butona të fshehur, për një pamje më klasike.

Set i çarçafëve The Essentials
Set i çarçafëve The Essentials
KOMBINIMI PERFEKT
Set i çarçafëve The Essentials

Kombinoni setin The Essentialsme çarçafin me llastik The Essentials!

Çarçafi me llastik The Essentials është punuar prej pambuku dhe ka llastik në të katër qoshet, andaj qëndron mirë për dyshek, duke ju mundësuar gjumë të rehatshëm. S’ka më çarçafë që grumbullohen apo rrëshqasin nga dysheku – zgjedhni tani mes 6 ngjyrave dhe 7 madhësive të çarçafit The Essentials dhe kombinoni me setin e çarçafëve të së njejtës linjë.

Kliko këtu

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi