Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Nature’s Motive

Photo
Video
-40%

Shtoni freski dhe një pamje lulesh në dhomën e gjumit, me setin e çarçafëve Nature’s Motive! I punuar me 100% pambuk dhe një endje të butë sateni, do t’ju ofrojë rehati dhe relaksi gjatë fjetjes. Në dispozicion në 3 ngjyra, ku secili set në njërën anë ka një ngjyrë, kurse në anën tjetër model lulesh. Kështu, mund ta kombinoni në 4 pamje. Seti përmban këllëfë për jorgan dhe jastëk, ka mbyllje me zinxhir dhe mund të lahet deri në 60°C.

Zbritjet e Prillit
Set i çarçafëve Nature’s Motive

Çmimi i rregullt: Nga 59,90 € Nga


Çmimi special: Nga 35,94 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni freski dhe një pamje lulesh në dhomën e gjumit, me setin e çarçafëve Nature’s Motive! I punuar me 100% pambuk dhe një endje të butë sateni, do t’ju ofrojë rehati dhe relaksi gjatë fjetjes. Në dispozicion në 3 ngjyra, ku secili set në njërën anë ka një ngjyrë, kurse në anën tjetër model lulesh. Kështu, mund ta kombinoni në 4 pamje. Seti përmban këllëfë për jorgan dhe jastëk, ka mbyllje me zinxhir dhe mund të lahet deri në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Sillni qetësinë e natyrës në dhomën e gjumit

Ky set është dizajnuar për ata që pëlqejnë një atmosferë relaksuese në dhomën e gjumit. Me një stil klasik, materiale cilësore dhe vëmendje deri në detaje, ju ofron një ndjesi të këndshme gjatë gjumit. Është pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s, linja me produkte inspiruar nga bukuria e natyrës.

Set i çarçafëve Nature’s Motive Set i çarçafëve Nature’s Motive Set i çarçafëve Nature’s Motive

Pse pamja e duhur ka rëndësi?

Dekori i shtëpisë është më shumë se dukja e bukur, por ka të bëjë edhe me atë se si ndiheni. Zgjedhja e ngjyrave, modeleve dhe materialeve të duhura që ju përshtaten, ju ndihmon ta krijoni një ambient më të këndshëm dhe relaksues. Prandaj është me rëndësi të zgjedhni një set me dizajn të këndshëm, por edhe që reflekton stilin tuaj. Seti me model lulesh mund të jetë produkti që po kërkoni.

Set i çarçafëve Nature’s Motive

3 ngjyra, pamje 4në1

Secili këllëf në njërën anë është njëngjyrësh, kurse në anën tjetër ka një dizajn me elemente lulesh, për të sjellë fuqinë qetësuese të natyrës në shtëpinë tuaj. Një set të vetëm mund ta kombinoni në 4 pamje të ndryshme, për ta rifreskuar pamjen e dhomës kohë pas kohe.

Set i çarçafëve Nature’s Motive Set i çarçafëve Nature’s Motive Set i çarçafëve Nature’s Motive Set i çarçafëve Nature’s Motive

100% pambuk, me një endje luksoze sateni

Pambuku natyral është përdorur për vite me radhë për shkak të vetive të tij të mrekullueshme. Është material i butë, i ajrosshëm, absourbues, hipoalergjenik, pra, i përsosur për t’u përdorur për rroba apo produkte shtrati. Në të njejtën kohë është i qëndrueshëm dhe e ruan formën e ngjyrën për vite me radhë. Një endje sateni ka më shumë fije vertikale se horizontale, gjë që e bën pambukun më të lëmuar dhe më të zhdërvjellët.

Set i çarçafëve Nature’s Motive

I lehtë për t’u mirëmbajtur, në dispozicion në dy madhësi

Këllëfët e jorganit dhe jastëkut kanë mbyllje klasike me zinxhir. Komplet seti mund të lahet në 60°C dhe ngjyrat e tij pasteli duken më të freskëta larje pas larje.

Set i çarçafëve Nature’s Motive

Seti përmban këllëf jorgani dhe jastëku, me dy madhësi në dispozicion: për një person apo dy persona.

  • Set i çarçafëve Nature’s Motive

    Këllëf jorgani 140x200cm + 1 këllëf jastëku 50x70cm

  • Set i çarçafëve Nature’s Motive

    Këllëf jorgani 200x200cm + 2 këllëfë jastëku 50x70cm

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Seti i çarçafëve Nature's Motive është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin këtu

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi