Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus Rovus

Photo
Video

Shtupa higjienizuese Nano Plus përdorë avull super të nxehtë për t’i eleminuar njollat, bakteret, mikrobet dhe viruset gjatë kontaktit. Nuk ka nevojë për kimikate të shtrenjta, mjafton uji i rubinetit! Tash mund ta bëni edhe më praktike, duke ia shtuar këtë set me dy lecka mikrofibre për kokën trekëndëshe, për të pastruar edhe më lehtë në qoshet e ngushta!

Zbritje me 5 yje!
Oferta vlen vetëm edhe
Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus Rovus
9,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtupa higjienizuese Nano Plus përdorë avull super të nxehtë për t’i eleminuar njollat, bakteret, mikrobet dhe viruset gjatë kontaktit. Nuk ka nevojë për kimikate të shtrenjta, mjafton uji i rubinetit! Tash mund ta bëni edhe më praktike, duke ia shtuar këtë set me dy lecka mikrofibre për kokën trekëndëshe, për të pastruar edhe më lehtë në qoshet e ngushta!

Më shumë
Përshkrimi

Avull super i nxehtë për pastërti dhe dezinfektim

Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus përdorë fuqinë e plotë të avullit super të nxehtë nano për të siguruar pastërti në shtëpinë tuaj. Përdoret dhe funksionon lehtë, me prekjen e një butoni. Me shtupën higjienizuese Nano Plus, mjafton të përdorni ujë rubineti, për t’i dezinfektuar dhe pastruar me lehtësi dyshemetë apo sipërfaqet e ndryshme prej tekstili.

  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Pastroni çdo kënd me leckat trekëndshe

Koka trekëndshe e shtupës ju mundëson të pastroni me lehtësi me avull të nxehtë në qoshe, vende të ngushta apo më të vështira për t’u arritur. Ky set përmban dy lecka trekëndshe, të dizajnuara posaçërisht për kokën trekndëshe të shtupës dhe për t’ju mundësuar pastrim me avull nano në çdo kënd. Leckat janë të ripërdorshme, pra mund të lahen dhe ju kurseni më shumë para. Leckat janë të përsosura për të pastruar dysheme të forta, tepiha, dyshekë, divan dhe jo vetëm. Ky set është vlerë e shtuar e çdo koleksioni të pastrimit.

Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online