Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus Rovus

Photo
Video
-40%

Shtupa higjienizuese Nano Plus përdorë avull super të nxehtë për t’i eleminuar njollat, bakteret, mikrobet dhe viruset gjatë kontaktit. Nuk ka nevojë për kimikate të shtrenjta, mjafton uji i rubinetit! Tash mund ta bëni edhe më praktike, duke ia shtuar këtë set me dy lecka mikrofibre për kokën trekëndëshe, për të pastruar edhe më lehtë në qoshet e ngushta!

OFERTAT E KORRIKUT!
Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus Rovus

Çmimi i rregullt: 15,90 €


Çmimi special: 9,54 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtupa higjienizuese Nano Plus përdorë avull super të nxehtë për t’i eleminuar njollat, bakteret, mikrobet dhe viruset gjatë kontaktit. Nuk ka nevojë për kimikate të shtrenjta, mjafton uji i rubinetit! Tash mund ta bëni edhe më praktike, duke ia shtuar këtë set me dy lecka mikrofibre për kokën trekëndëshe, për të pastruar edhe më lehtë në qoshet e ngushta!

Më shumë
Përshkrimi

Avull super i nxehtë për pastërti dhe dezinfektim

Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus përdorë fuqinë e plotë të avullit super të nxehtë nano për të siguruar pastërti në shtëpinë tuaj. Përdoret dhe funksionon lehtë, me prekjen e një butoni. Me shtupën higjienizuese Nano Plus, mjafton të përdorni ujë rubineti, për t’i dezinfektuar dhe pastruar me lehtësi dyshemetë apo sipërfaqet e ndryshme prej tekstili.

  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Pastroni çdo kënd me leckat trekëndshe

Koka trekëndshe e shtupës ju mundëson të pastroni me lehtësi me avull të nxehtë në qoshe, vende të ngushta apo më të vështira për t’u arritur. Ky set përmban dy lecka trekëndshe, të dizajnuara posaçërisht për kokën trekndëshe të shtupës dhe për t’ju mundësuar pastrim me avull nano në çdo kënd. Leckat janë të ripërdorshme, pra mund të lahen dhe ju kurseni më shumë para. Leckat janë të përsosura për të pastruar dysheme të forta, tepiha, dyshekë, divan dhe jo vetëm. Ky set është vlerë e shtuar e çdo koleksioni të pastrimit.

Lecka trekëndshe për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi