Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk Air+Smart Dormeo

Photo
Video
-40%

Jastëku Air+ kombinon vetitë më të mira të një jastëku klasik dhe anatomik. Ana klasike është e butë, mbështetëse dhe me lartësi të rregullueshme. Ana anatomike përbëhet prej tubit Octaspring®, duke ofruar mbështetje më të fortë për qafën dhe shpatullat. Pra, është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit. Po ashtu, është i ajrosshëm dhe mund të lahet në 40 °C. Madhësia: 40x60cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jastëk Air+Smart Dormeo

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 29,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Air+ kombinon vetitë më të mira të një jastëku klasik dhe anatomik. Ana klasike është e butë, mbështetëse dhe me lartësi të rregullueshme. Ana anatomike përbëhet prej tubit Octaspring®, duke ofruar mbështetje më të fortë për qafën dhe shpatullat. Pra, është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit. Po ashtu, është i ajrosshëm dhe mund të lahet në 40 °C. Madhësia: 40x60cm.

Më shumë
Përshkrimi

Super jastëk për çdo gjumash

Nëse jeni prej atyre personave që keni nevojë për mbështetje anatomike për qafën dhe shpatullat, por preferoni një jastëk me formë klasike, jeni në faqen e duhur. Me jastëkun Air+ Smart, ju mund të zgjedhni anën klasike, për një mbështetje më të butë dhe përkëdhelëse apo anën anatomike për një mbështetje më të fortë për qafë dhe shpatulla. Pavarësisht se në cilën pozitë flini, me jastëkun Air+ Smart do të rehatoheni, falë dizajnit të mençur dhe të personalizueshëm.

Jastëk Air+ Smart Jastëk Air+ Smart

Ana klasike e jastëkut, për një ndjesi të butë dhe përkëdhelëse

Kur ju vendosni jastëkun Air+ Smart nën kokën tuaj, do të ndiheni sikur po pushoni në një jastëk me pupla. Krejt kjo, falë mikrofibrave të avancuara Wellsleep, të cilat janë të buta dhe voluminoze.

Për më tepër, ato mundësojnë qarkullim më të mirë të ajrit dhe sigurojnë një ambient më të freskët gjumi.

Jastëku ka mbyllje me zinxhir, dhe ju mund të hiqni ose shtoni mbushjen, sipas dëshirës dhe nevojës.

Jastëk Air+ Smart

Ana anatomike, për mbështetje më të mirë

Ana anatomike e jastëkut ka tub Octaspring® të ajrosshëm dhe mbështetës, për të ofruar mbështetje më të mirë për qafën dhe shpinën. Tubi Octaspring® është punuar me sfungjer fleksibil dhe është dizajnuar sipas formës së huallit të mjaltit, andaj siguron mbështetje optimale. Po ashtu, ka një shtresë memory përreth, për të ofruar rehati shtesë.

Jastëk Air+ Smart

Perfekt për çdo pozicion gjumi

Pavarësisht se në cilën pozitë flini, me këtë jastëk do ta gjeni kombinimin perfekt. Meqë ka anën klasike edhe atë anatomike, ju mund ta rrotulloni dhe ta zgjedhni atë që ju përshtatet më shumë. Jastëku ka madhësi 40x60cm.

 • Jastëk Air+ Smart

  Ana klasike poshtë qafës dhe shpatullave

  Ata që flenë në bark, shpinë apo pozita të ndryshme: duke fjetur në këtë anë të jastëkut, do të zvogëloni zgjatjen e qafës dhe do të shkaktoni më pak tendosje në shtyllën kurrizore.

 • Jastëk Air+ Smart Jastëk Air+ Smart

  Ana anatomike poshtë qafës dhe shpatullave

  Ata që flenë në krah ose në shpinë – duke fjetur në këtë anë të jastëkut, do keni mbështetje më të mirë poshtë qafës dhe do të ndihmoni shpinën të qëndrojë e në shtrijen e duhur.

Një nga teknologjitë më të avancuara për gjumë të freskët

 • Jastëk Air+ Smart

  Teknologji Octaspring® - e ajrosshme dhe e personalizueshme

  Tubi Octaspring® përbëhet prej dy lloje të sfungjervëe, të cilët kanë veti të ndryshme dhe janë dizajnuar me 8 kolona mbështetëse të cilat ofrojnë ajrosje të shkëlqyer.

 • Jastëk Air+ Smart

  I pasur me sistem AirX

  Rrjeta me sistem AirX në pjesët anësore, siguron qarkullim të shkëlqyer të ajrit, duke kontribuar në krijimin e një ambienti më të freskët për gjumë.

 • Jastëk Air+ Smart

  Termorregullim në mbulesë

  Trajtimi Adaptive në mbulesë i përgjigjet temperaturës aktuale trupore, në mënyrë që jastëku të jetë i ngrohtë gjatë dimrit dhe i freskët gjatë verës.

Butësi natyrale dhe higjienë

Mbulesa e këtij jastëku përmban fibra Tencel Modal – fibra ekologjike dhe të buta për lëkurën.

Për më tepër, mbulesa është e pasur me trajtimin CleanEffect®, për veti anti-bakteriale, anti-mikrobike dhe anti-grimcave të pluhurit.

Jastëku mund të lahet në 40°C, por duhet ta hiqni tubin Octaspring® para se ta lani.

Jastëk Air+ Smart
Specifikat Teknike
Baza Head chamber: 100% polyester (Wellsleep®); Neck chamber: polyurethane foam (Ecocell®) tube, viscoelastic polyurethane foam wrapping (memory foam)
Dimensionet 40x60 cm
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi 24% Tencel ModalTM; 76% Polyester; Side fabric: AirX System Inner cover: 100%Polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi