Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk Air+Smart Dormeo

Photo
Video
-50%

Jastëku Air+Smart me teknologjinë Octaspring®, është dizajnuar për t'iu përshtatur çdo pozicioni të gjumit. Dizajn 2në1, klasik dhe anatomik. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut, varësisht prej nevojave tuaja. është i ajrosshëm dhe anti-bakterial. Në dispozicion madhësia 40x60cm. Pastrohet në temperaturë 40 °C.

Jastëk Air+Smart Dormeo

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 24,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Air+Smart me teknologjinë Octaspring®, është dizajnuar për t'iu përshtatur çdo pozicioni të gjumit. Dizajn 2në1, klasik dhe anatomik. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut, varësisht prej nevojave tuaja. është i ajrosshëm dhe anti-bakterial. Në dispozicion madhësia 40x60cm. Pastrohet në temperaturë 40 °C.

Më shumë
Përshkrimi

Për gjumë sa më të qetë

Jastëku AIR+Smart veçanërisht është dizajnuar për t'iu përshtatur çdo pozicioni të gjumit dhe zvogëlon kthimet dhe lëvizjet e juaja gjatë natës. Ju mund të zgjidhni mes dy anëve të jastëkut, atë e cila iu përshtatet më shumë. Jastëku ka mbyllje me zinxhir, dhe ju mund ta përshtasni lartësinë sipas nevojës.

Teknologji e avancuar në dhomën tuaj të gjumit

Zgjidhni anën anatomike me tubin e ajrosshëm Octaspring®, për t'i dhënë mbështetje anatomike qafës dhe shpinës. Tubi Octaspring përbëhet nga materiale cilësore poliuretane dhe sfungjer një strukturë si hoje blete. Prandaj është elastik, lejon qarkullimin e ajrit dhe mundëson një ambient gjumi më të pastër.

Ana klasike e jastëkut - për më shumë butësi

Nëse e ndërroni anën e jastëkut, do ta shijoni ndjenjën sikur po flini mbi pupla. Ana klasike është e mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat mundësojnë ajrosje të plotë. Falë këtyre materialeve, jastëku është jashtëzakonisht i butë. Po ashtu, pjesët anësore të jastëkut përmbajnë sistemin Additional AirX, për t'iu mundësuar ambient të freskët për gjumë.

Mbulesë cilësore për rehati maksimale

Mbulesa e jastëkut Air+Smart përmban fibra TencelTM Modal - për t'iu ofruar butësi natyrale. Po ashtu, mbulesa është e trajtuar edhe me CleanEffect®, për t'iu mbrojtur nga bakteret, mikrobet dhe pluhuri.

I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Falë trajtimit Adaptive, për t'iu përshtatur temperaturës së trupit, jastëku iu mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë verës. Ka madhësi 40x60cm dhe përshtatet për të gjitha pocizionet e gjumit: anash, në shpinë, apo bark. Jastëku lahet në temperaturë 40°C.

Vini re: Para se ta lani, largojeni tubin Octaspring. Gjatë larjes dhe gjatë tharjes, shkundeni jastëkun në mënyrë të mos mblidhet e tërë masa në një vend. Pasi ta keni pastruar, para se ta përdorni, sigurohuni që është tharë plotësisht.

Specifikat Teknike
Baza Head chamber: 100% polyester (Wellsleep®); Neck chamber: polyurethane foam (Ecocell®) tube, viscoelastic polyurethane foam wrapping (memory foam)
Dimensionet 40x60 cm
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi 24% Tencel ModalTM; 76% Polyester; Side fabric: AirX System Inner cover: 100%Polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.