Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Air+Smart Dormeo

Photo
Video

Jastëku Air+Smart me teknologjinë Octaspring®, është dizajnuar për t'iu përshtatur çdo pozicioni të gjumit. Dizajn 2në1, klasik dhe anatomik. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut, varësisht prej nevojave tuaja. është i ajrosshëm dhe anti-bakterial. Në dispozicion madhësia 40x60cm. Pastrohet në temperaturë 40 °C.

Zbritje me 5 yje!
Oferta vlen vetëm edhe
Jastëk Air+Smart Dormeo
44,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Air+Smart me teknologjinë Octaspring®, është dizajnuar për t'iu përshtatur çdo pozicioni të gjumit. Dizajn 2në1, klasik dhe anatomik. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut, varësisht prej nevojave tuaja. është i ajrosshëm dhe anti-bakterial. Në dispozicion madhësia 40x60cm. Pastrohet në temperaturë 40 °C.

Më shumë
Përshkrimi

Për gjumë sa më të qetë

Jastëku AIR+Smart veçanërisht është dizajnuar për t'iu përshtatur çdo pozicioni të gjumit dhe zvogëlon kthimet dhe lëvizjet e juaja gjatë natës. Ju mund të zgjidhni mes dy anëve të jastëkut, atë e cila iu përshtatet më shumë. Jastëku ka mbyllje me zinxhir, dhe ju mund ta përshtasni lartësinë sipas nevojës.

Teknologji e avancuar në dhomën tuaj të gjumit

Zgjidhni anën anatomike me tubin e ajrosshëm Octaspring®, për t'i dhënë mbështetje anatomike qafës dhe shpinës. Tubi Octaspring përbëhet nga materiale cilësore poliuretane dhe sfungjer një strukturë si hoje blete. Prandaj është elastik, lejon qarkullimin e ajrit dhe mundëson një ambient gjumi më të pastër.

Ana klasike e jastëkut - për më shumë butësi

Nëse e ndërroni anën e jastëkut, do ta shijoni ndjenjën sikur po flini mbi pupla. Ana klasike është e mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat mundësojnë ajrosje të plotë. Falë këtyre materialeve, jastëku është jashtëzakonisht i butë. Po ashtu, pjesët anësore të jastëkut përmbajnë sistemin Additional AirX, për t'iu mundësuar ambient të freskët për gjumë.

Mbulesë cilësore për rehati maksimale

Mbulesa e jastëkut Air+Smart përmban fibra TencelTM Modal - për t'iu ofruar butësi natyrale. Po ashtu, mbulesa është e trajtuar edhe me CleanEffect®, për t'iu mbrojtur nga bakteret, mikrobet dhe pluhuri.

I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Falë trajtimit Adaptive, për t'iu përshtatur temperaturës së trupit, jastëku iu mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë verës. Ka madhësi 40x60cm dhe përshtatet për të gjitha pocizionet e gjumit: anash, në shpinë, apo bark. Jastëku lahet në temperaturë 40°C.

Vini re: Para se ta lani, largojeni tubin Octaspring. Gjatë larjes dhe gjatë tharjes, shkundeni jastëkun në mënyrë të mos mblidhet e tërë masa në një vend. Pasi ta keni pastruar, para se ta përdorni, sigurohuni që është tharë plotësisht.

Specifikat Teknike
Baza Core: Bottom and top layer memory foam; 12 pcs of memory foam Octaspring® spring; 12 pcs Ecocell® springs
Dimensionet 40x60 cm
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online