Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbrojtës dysheku Wonderwool Dormeo

Photo
Video

Shtoni një shtresë rehatie në shtratin tuaj, me mbrojtësin e dyshekut nga Wonderwool, i punuar me lesh merino 100%, Materialet janë përzgjedhur me kujdes, në atë mënyrë që ta mbrojnë dyshekun nga njollat, aromat e pakëndshme, mikrogrimcat e pluhurit dhe jo vetëm. Në dispozicion në katër madhësi, i përshtatshëm për dyshekët me trashësi deri në 30cm.

Zbritjet e Prillit
Mbrojtës dysheku Wonderwool Dormeo
Nga 59,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni një shtresë rehatie në shtratin tuaj, me mbrojtësin e dyshekut nga Wonderwool, i punuar me lesh merino 100%, Materialet janë përzgjedhur me kujdes, në atë mënyrë që ta mbrojnë dyshekun nga njollat, aromat e pakëndshme, mikrogrimcat e pluhurit dhe jo vetëm. Në dispozicion në katër madhësi, i përshtatshëm për dyshekët me trashësi deri në 30cm.

Më shumë
Përshkrimi

Shndërroni shtratin në një vend më të butë dhe më të ngrohtë

Gjatë dimrit, netët janë më të gjata dhe të ftohta, andaj sigurohuni që ta shndërroni shtratin në në një vend sa më të rehatshëm, dhe të ngrohtë, pa dyshim! Mbrojtësi i dyshekut nga Wonderwool është mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për bërë dyshekun tuaj një vend më të butë dhe më të rehatshëm dhe ta përjetoni ndjesinë sikur po flini mbi re.

brojtës dysheku Wonderwool

E vërteta e pakëndshme rreth dyshekëve

Mesatarisht, një dyshek ka jetëgjatësi 6 deri në 10 vjet, duke përfshirë këtu mijëra net gjumi në të gjitha sezonat. Kur ne flemë, ne lirojmë edhe djersitje dhe qelizat e lëkurës. Këto elemente, me kalimin e kohës mund të grumbullohen në dyshek dhe shkaktojnë njolla, aroma të pakëndshme e po ashtu të tërheqin baktere dhe mikrogrimca pluhuri. Kjo vetëm që është e neveritshme, por edhe e pashëndentshme, sepse mund të shkaktojë alergji dhe probleme tjera në lëkurë.

brojtës dysheku Wonderwool

Doni që dysheku juaj të qëndrojë më i pastër dhe më i freskët?

Një mënyrë shumë e mirë për ta mbajtur dyshekun të pastër, është të përdorni edhe mbrojtës dysheku. Ky mbrojtës dysheku është punuar me 100% lesh Merino. Leshi është material izolues natyral, i cili mund ta parandalojë mbingrohjen, djersitjen dhe ngjitjen, duke qëndruar i ajrosshëm. Përzierjes së leshit i është shtuar edhe poliestër, që produkti të qëndrojë më gjatë.

brojtës dysheku Wonderwool

Vendoset lehtë në dyshekun tuaj

Mbrojtësi i dyshekut është i përshtatshëm për dyshekët me lartësi apo trashësi deri në 30cm dhe është në dispozicion në katër madhësi standarte: 90x200, 140x200, 160x200 dhe 180x200. Vendoset shpejt dhe lehtë, falë rripave në secilin skaj. Për shkak se përmban edhe material leshi, ky mbrojtës dysheku mund të lahet vetëm me dorë.

brojtës dysheku Wonderwool
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Timeless
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi