Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Oferta për Club 5*

Të gjitha ofertat më të mira, me çmimet më lira i gjeni këtu, sepse anëtarët e Club 5* kursejnë MË SHUMË në çdo blerje!

0800 100 40
 

Oferta javore vlen edhe:

 

Bëhu anëtar i Club 5*, përfito dhurata & zbritje të veçanta

Anëtarët e Club 5* përfitojnë çmime më të lira, produkte ekskluzive dhe dhurata me vlerë. Anëtarësohu SOT, dhe fillo të përfitosh menjëherë nga privilegjet e klubit me 5 yje. Zgjedh anëtarësimin Premium ose Ekskluziv, dhe përfito zbritje të cilat nuk vlejnë për klientët e tjerë!

club5-premium

Anëtarësim Premium

1 vjeçar

24,90 €

  • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
  • Broshurë kursimi deri në 100€
  • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
  • 1x kupon për postë falas
  • Dhuratë për mirëseardhje
  • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
  • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes suaj
  • Produkte dhe çmime ekskluzive
  • Katalogjet e zbritjeve falas

Fillo kursimin tani!

club5-exclusive

Anëtarësim Ekskluziv

2 vjeçar

39,90 €

  • 5% zbritje shtesë në produktet tjera
  • Broshurë kursimi deri në 100€
  • Zbritje deri në 70%
  • Kupona me vlerë kursimi 5€ dhe 10€
  • 1x Kupon për postë falas
  • Dhuratë për mirëseardhje
  • Zbritjet më të mira nga brendet më të mira
  • Mund të shfrytëzohet edhe nga anëtarët e familjes suaj
  • Produkte dhe çmime ekskluzive
  • Katalogjet e zbritjeve falas
  • Dhuratë për ditëlindje
  • Zbritje deri në 70%
  • Dhuratë me çdo dyshek Dormeo
  • Dhuratë me çdo set enësh Delimano
  • Kupona shtesë me vlerë 5€ dhe 10€
  • Kupon shtesë për postë falas

Fillo kursimin tani, dhe shijo përfitimet shtesë!

Rendit sipas Filtro sipas

15 Produkte

Mbyll
për faqe

Rrjete Liste

15 Produkte

Mbyll
për faqe

Rrjete Liste