Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Dreamy Palms Dormeo

Photo
Video

Sillni elegancën e mbrëmjeve tropikale në dhomën tuaj, me këtë set të bukur çarçafësh! Të punuar nga pambuku 100% turk, këllëfët e jorganit dhe jastëkeve kanë dizajn të ndryshëm në të dy anët, andaj ju mund të krijoni 4 pamje të ndryshme kohë pas kohe. Kanë mbyllje me zinxhirë dhe materiale që e ruajnë ngjyrën për një kohë të gjatë. Mund të lahen në 60°. Në dispozicion në madhësi njëshe dhe dyshe.

Set i çarçafëve Dreamy Palms Dormeo
Nga 59,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Sillni elegancën e mbrëmjeve tropikale në dhomën tuaj, me këtë set të bukur çarçafësh! Të punuar nga pambuku 100% turk, këllëfët e jorganit dhe jastëkeve kanë dizajn të ndryshëm në të dy anët, andaj ju mund të krijoni 4 pamje të ndryshme kohë pas kohe. Kanë mbyllje me zinxhirë dhe materiale që e ruajnë ngjyrën për një kohë të gjatë. Mund të lahen në 60°. Në dispozicion në madhësi njëshe dhe dyshe.

Më shumë
Përshkrimi

Një pamje tropikale në dhomën tuaj

Rifreskoni dhe zbukuroni shtratin, duke sjellë qetësinë e mbrëmjeve tropikale në dhomën tuaj me setin Dreamy Palms! I punuar nga pambuku cilësor turk, ky set sjellë butësi dhe rehati në shtratin tuaj, që ju të bëni gjumë sa më cilësor.

Për një gjumë sa më të rehatshëm

Tashmë të gjithë e dijmë se një gjumë i mirë natën, është themeli për një ditë produktive – kur zgjoheni të çlodhur, të rifreskuar dhe plot energji. Padyshim se edhe çarçafët dhe mbulesat luajnë rol të rëndësishëm në gjumin tuaj. Kur bëhet fjalë për çarçafët, duhet të jenë të butë e të ajrosshëm, e pse jo edhe elegantë? Të tillë janë këllëfët nga seti Dreamy Palms.

4 pamje të bukura nga një set i vetëm

Ky set çarçafësh kombinon dizajnin praktik, materialet shumë cilësore dhe një model elegant e qetësues, me një pamje tropikale. Me këtë set, dhoma juaj e gjumit do të jetë një vend më i rehatshëm dhe më relaksues. Këllëfët e jastëkëve dhe jorganëve janë në dispozicion në ngjyrë ciani ose hiri e argjendtë, me një dizajn të dyanshëm, që mund t’i kombinoni deri në 4 pamje të ndryshme.

Pambuk turk, për më shumë butësi dhe qëndrueshmëri

Pambuku është materiali më i mirë për t’u përdorur ndaj lëkurës, sepse është jo-alergjik dhe përçues i mirë i nxehtësisë. Në këtë mënyrë, ju ndihmon të qëndroni freskët dhe rehat tërë natën. Ky set është punuar me 100% pambuk turk, me një endje special që e bën tepër të butë dhe të ajrosshëm. Për ta mbajtur higjienën në mënyrë sa më të duhur, rekomandohet që t’i lani çdo javë çarçafët / këllëfët e shtratit. Andaj ky set është perfekt, sepse është i qëndrueshëm dhe e ruan ngjyrën për një kohë të gjatë.

Cilësia fillon nga detajet

Dormeo si brend, ka përvojë shumëvjeçare në prodhimin e produkteve të ndryshme për dhomën e gjumit, andaj e di se cilësia fillon nga detajet. Secili këllëf ka mbyllje me zinxhir praktik, që ju t’i ndërroni sa më lehtë. Mund të lahen tërësisht deri në temperaturë 60°, për më shumë pastërti. Seti është në dispozicion në dy madhësi:

  • 1 këllëf jorgani 140x200cm + 1 këllëf jastëku 50x70cm;
  • 1 këllëf jorgani 200x200cm + 2 këllëfë jastëku 50x70cm.
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi