Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Toster 2në1

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

A jeni për një tost të shijshëm apo për ushqim grilli? E pse jo të dyja? Këtë ua mundëson Tosteri 2në1! Pllaka me veshje jo-ngjitëse ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe parandalon ngjitjen apo djeigien e ushqimit. Kjo pajisje ka të integruar një tabak për kullimin e vajit të tepërt, andaj edhe pastrohet më lehtë. Mund ta përdorni për mish, perime në grill, sanduiçë dhe jo vetëm. Ka fuqi 1500W dhe pllakë me madhësi 25x15cm.

Toster 2në1
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

A jeni për një tost të shijshëm apo për ushqim grilli? E pse jo të dyja? Këtë ua mundëson Tosteri 2në1! Pllaka me veshje jo-ngjitëse ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe parandalon ngjitjen apo djeigien e ushqimit. Kjo pajisje ka të integruar një tabak për kullimin e vajit të tepërt, andaj edhe pastrohet më lehtë. Mund ta përdorni për mish, perime në grill, sanduiçë dhe jo vetëm. Ka fuqi 1500W dhe pllakë me madhësi 25x15cm.

Më shumë
Përshkrimi

Tost dhe ushqime grilli nga rehatia e shtëpisë

Ju ka marrë malli për ushqime grilli, por jashtë është ftohtë për piknik? Me Grillin elektrik, “piknikun” mund ta realizoni në shtëpi!

Shijoni një drekë të shijshme me familjen, pa bërë kompromis me shijen e askujt: me këtë toster mund të përgatisni mish të kuq, file pule, peshk apo perime në grill. Po ashtu, mund ta përdorni si toster dhe të përgatisni tost apo sanduiçë të thekur nga jashtë e plot shije brenda.

Toster 2në1

Ushqime me pak vaj, por me shumë shije

Një nga vetitë e mira të këtij tosteri është se ka një pllakë me veshje jo-ngjitëse, e cila ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe parandalon ngjitjen apo djeigien e ushqimit. Në këtë mënyrë, edhe ushqimet e grillit mund t’i përgatisni në mënyrë më të shëndetshme.

Po ashtu, kjo pajisje ka të integruar një tabak për kullimin e vajit të tepërt, andaj edhe pastrimi është më i lehtë. Ka edhe tregues drite, që tregon kur pajisa është në funksion apo e ndalur, kurse temperatura mund t’i rregullohet.

Toster 2në1

Specifikat teknike & benefitet

 • Fuqia: 1500W
 • Tensioni: 220-240 V 50/60 Hz
 • Madhësia e pllakës: 25x15cm
 • Pllakë jo-ngjitëse
 • Termostat i rregullueshëm
 • Tregues me dritë
 • Doreza nuk ngrohet
 • Tabak i ndashëm
 • Ngjyrat: vjollcë dhe e gjelbërt (emerald)
Toster 2në1

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi