Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Stone Legend Mediterraneo Roaster Delimano

Photo
Video
Nuk është e diel pa një darkë të pjekur, kështu që qoftë duke gatuar pulë, mish derri, bukë mishi, perime ose patate të pjekura krokante, Delimano Stone Legend Mediterraneo Roaster 40x25cm është ideal për këtë punë. I bërë nga çeliku i karbonit dhe emali për përçueshmëri të shkëlqyer të nxehtësisë, ndërsa veshja 100% jo-ngjitëse Quantanium e përforcuar me grimca guri siguron që larja të jetë e lehtë. Vjen në një dimension 40x25cm.
Stone Legend Mediterraneo Roaster Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë
Nuk është e diel pa një darkë të pjekur, kështu që qoftë duke gatuar pulë, mish derri, bukë mishi, perime ose patate të pjekura krokante, Delimano Stone Legend Mediterraneo Roaster 40x25cm është ideal për këtë punë. I bërë nga çeliku i karbonit dhe emali për përçueshmëri të shkëlqyer të nxehtësisë, ndërsa veshja 100% jo-ngjitëse Quantanium e përforcuar me grimca guri siguron që larja të jetë e lehtë. Vjen në një dimension 40x25cm.
Më shumë
Përshkrimi

Bëni një pjekje perfekte me tavën e dobishme, që nuk ngjit nga linja Delimano Mediterraneo.

Të gjithë mund të përfitojmë nga një tavë e mirë dhe e fortë në kuzhinën tonë. E gjithanshme, e qëndrueshme dhe miqësore me mjetet metalike, Delimano Stone Legend Mediterraneo Roaster 40x25cm sigurisht i plotëson të gjitha kërkesat dhe do ta bëjë gatimin e pjekjeve të së dielës një punë të lehtë.

E pabesueshme e lehtë për të mbajtur, kjo tavë është mjaft e madhe për të vendosur copën tuaj të mishit dhe të gjitha perimet që shkojnë me të. Përdoreni atë për të përgatitur ushqimin tuaj të preferuar familjar, si salmon me lëkurat e patateve të shijshme, gjoks pule të mbushur, mish viçi ose brinjë të mbushura – e gjithë ushqimi piqet shpejt dhe thjesht. Dëshironi disa bagels, babka, brownies? Kjo tavë do të japë rezultate të shkëlqyera – pjekuri të artë dhe të shijshme me lehtësi.

E forcuar me titanium dhe grimca të vërteta guri!

Tava Delimano Stone Legend Mediterraneo është e mbuluar me një shtresë Quantanium, një aliazh jashtëzakonisht i qëndrueshëm me grimca të vërteta guri. Grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e transferojnë atë gradualisht tek ushqimi, në mënyrë që lagështia natyrale, vitaminat dhe shija të mbeten të ruajtura brenda ushqimit. Grimcat e gurit i japin ushqimit shijen tradicionale, si të ishte gatuar në gurë të vërtetë.

 

 

Kurrë më mos u shqetësoni për ushqimin e djegur – me Delimano Stone Legend Mediterraneo Roaster, e gjithë ushqimi do të rrëshqasë nga sipërfaqja. Mund të gatuani me vetëm një pikë vaj, dhe sipërfaqja që nuk ngjit do të sigurojë që pjekja juaj, perimet apo brumi të mos ngjiten kurrë. Me Delimano është shumë më e lehtë të ndiqni planin tuaj të ushqimit!

 

Informata shtesë
Informata teknike: Trashësia e mureve 1 mm. Lartësia e mureve 6 m. Kapaciteti 4 litra.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi