Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Skarë elektrike Deluxe Noir Delimano

Photo
Video
-40%

Shijoni ushqime skare gjatë tërë vitit, në cdo kohë që ju doni, me skarën elektrike Deluxe Noir! Kjo skarë pa tym ka dy anë: të sheshtë dhe me kreshta, për receta të ndryshme grilli që mund t’i shijoni nga rehatia e shtëpisë. Ka veshje jo-ngjitëse Whitford dhe 5 cilësime të temperaturës. Dimensionet: 51.5x25cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Skarë elektrike Deluxe Noir Delimano

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 59,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni ushqime skare gjatë tërë vitit, në cdo kohë që ju doni, me skarën elektrike Deluxe Noir! Kjo skarë pa tym ka dy anë: të sheshtë dhe me kreshta, për receta të ndryshme grilli që mund t’i shijoni nga rehatia e shtëpisë. Ka veshje jo-ngjitëse Whitford dhe 5 cilësime të temperaturës. Dimensionet: 51.5x25cm.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni ushqime skare në çdo kohë

Ju hahet një sanduiç me djathë të fërguar, një hamburger i shijshëm apo një biftek që të shkrihet në gojë? A doni t’i gatuani të gjitha këto dhe më tepër nga rehatia e shtëpisë, me prekjen e një butoni? Atëherë skara e avancuar Deluxe Noir është pajisja që ju duhet!

Skarë elektrike Deluxe Noir

Dy sipërfaqe të mëdha gatimi për shujta të shijshme

Kjo skarë elektrike është ideale për ushqime mëngjesi, festash, drekë, apo ndonjë darkë të veçantë në fundjavë, sepse ju mundëson të përgatisni lloj-lloj ushqimesh. Ka një sipërfaqe gatimi me madhësi 51.5 x 25cm, e cila është e ndarë në dy pjesë – njëra është e sheshtë, kurse tjetra me kreshta.

Si e tillë, mund të përdoret për shujta të ndryshme gjatë mëngjesit, drekës apo darkës:

 • Pjesa e sheshtë është e përsosur për omleta, vezë në sy, ushqim deti apo mish hamburgeri;
 • Pjesa me kreshta është e përsosur për biftek, qebapa, peshk, perime dhe jo vetëm.
Skarë elektrike Deluxe Noir

Funksionale dhe praktike

Kjo skarë ka një funksion praktik – meqë mbyllet, mban temperaturën pa pika të ftohta apo të nxehta, gjë që siguron rezultate të shkëlqyera gjatë gatimit. Korniza, tabaku për kullim dhe pllaka e grillit janë të ndashme, dhe tabakun për kullim mund ta lani në enëlarëse.

Ka 5 nivele të temperaturës nga 80 në 220°C, andaj ju mund t’i piqni ushqimet sipas dëshirës.

 • Skarë elektrike Deluxe Noir

  Sipërfaqe e madhe gatimi

 • Skarë elektrike Deluxe Noir

  5 nivele të temperaturës

 • Skarë elektrike Deluxe Noir

  Veshje jo-ngjitëse Whitford

 • Skarë elektrike Deluxe Noir

  Dizajn kompakt dhe i lehtë

 • Skarë elektrike Deluxe Noir

  Pllakë grilli e cila mund të hiqet

 • Skarë elektrike Deluxe Noir

  Tabaku mund të lahet në enëlarëse

Veshje cilësore jo-ngjitëse Whitford

Skara Deluxe Noir ka një veshje shumë cilësore Whitford, e cila është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe parandalon ngjitjen e ushqimit. Kjo nënkupton se ushqimet që përgatisni, do ta ruajnë formën, sepse nuk ngjiten, dhe ju nuk do të shpenzoni orë të tëra për ta pastruar sipërfaqen e grillit.

Skarë elektrike Deluxe Noir

Ushqime skare nga rehatia e shpisë

Me këtë skarë elektrike, tash mund të shijoni ushqime skare pa pasur nevojë ta duroni tymin e bezdisshëm. Po ashtu, grilli pa tym ju siguron ushqim më të shëndetshëm. Ju mund ta përdorni në tryezën e kuzhinës, në ballkon apo edhe kopsht dhe të bëni ushqim grilli të shijshëm.

Skarë elektrike Deluxe Noir
Specifikat Teknike
Dimensionet Madhësia e pajisjes: 59.5 x 31.9 x 7.25cm; Madhësia e pllaks: 51.5 x 25cm (1.287,5 cm2)
Karakteristika të tjera Fuqia: 2200 W; Tensioni: 220-240 V; Frekuenca: 50/60 hz

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi