Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mprehës + 3 Thika Delimano Brava Extreme

Photo
Video
-50%

Mprehësi Brava është i dizajnuar për mprehje të sigurt, shpejtë dhe efiçiente të të gjitha thikave, madje edhe atyre të dhëmbëzuara. Është i përbërë nga materiale profesionale dhe është ideale për të gjitha llojet/materialet e thikave – aliazhit, karbonit, ose çelikut. Seti përmban: Mprehësin Brava me 3 thika – thika e shërbimeve - 11 cm, thika e domateve – 11.5 cm, thika për prerje – 9 cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Mprehës + 3 Thika Delimano Brava Extreme

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Mprehësi Brava është i dizajnuar për mprehje të sigurt, shpejtë dhe efiçiente të të gjitha thikave, madje edhe atyre të dhëmbëzuara. Është i përbërë nga materiale profesionale dhe është ideale për të gjitha llojet/materialet e thikave – aliazhit, karbonit, ose çelikut. Seti përmban: Mprehësin Brava me 3 thika – thika e shërbimeve - 11 cm, thika e domateve – 11.5 cm, thika për prerje – 9 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Thika të mprehta për më shumë lehtësi në gatim

Nëse ju pëlqen të gatuani, ju me siguri e dini se thikat të cilat nuk presin janë të bezdisshme dhe ju marrin shumë kohë për të prerë apo qëruar ushqimet të cilat ju do të gatuani. Por thikat e mprehta ju ndihmojnë të kurseni kohë dhe të mbaroni punë më shpejtë.

Me mprehësen e thikave Delimano, mprehja e thikave do të jetë e thjeshtë, e lehtë dhe e sigurtë dhe çdo kush mund ta bëjë.  Mprehesja e thikave Delimano lehtesisht do te mprehte te gjitha thikat e kuzhines, madje edhe thikën sharrë të bukës e cila zakonisht është një problem.

Përdoreni në kuzhinë - dhe në të gjithë shtëpinë

Mprehësja e thikave Delimano gjithashtu është shumë e mirë edhe për të gjitha thikat që ju përdorni në kuzhinë, si gërshërët, thikat e vogla, thikat për gjuheti dhe sport, dhe për të gjitha paisjet e vogla të kuzhinës që kanë thika. Është shumë e përdorshme jo vetëm në kuzhinë, por edhe në kopësht apo vëndin e punës.

Me mprehësen e thikave Delimano ju mund të mprehni:

 • Thikat

 • Paisjet e vogla të kuzhinës

 • Gërshërët

Materiale të cilësisë së lartë për më shumë jetëgjatësi & perfekte e të sigurta në përdorim

Mprehesja e thikave Delimano  eshte e perbere nga Tungsten, i cili gjithashtu perdoret edhe na qendrat profesionale dhe fabrikat e thikave.

Dhuratë: Seti me 3 thika

Duke zgjedhur mprehësen e thikave Delimano  ju do të merrni dhuratë seti me 3 thika i cili është perfekte për përdorim të përditshëm në kuzhinë:

 • thikë e zakonshme – 11 cm
 • thikë për domate – 11,5 cm
 • thikë për të qëruar – 9 cm

Si përdoret?

Vendoseni në kuzhinë mprehësen e thikave Delimano dhe thjeshtë kaloni thikën sipër saj. Në shumë pak sekonda thika do të jetë e  mprehte.

 • 1. Me njerën dorë mbani mprehësen e thikave dhe uleni poshtë levën.

 • 2. Vendosni thikën në pjesën bazë të mprehëses dhe lehtësisht tërhiqni thikën.

 • 3. Përsëriteni këtë proçedurë 3-4 here (kujdes mos e shtyni thikën përpara).

Në paketim përfshihet:

 • Mprehësja e thikave Delimano
 • thikë e zakonshme – 11 cm
 • thikë për domate – 11,5 cm
 • thikë për të qëruar – 9 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Marigona

www.delimano-ks.com

Vleresim
Ja u propozoj keto thika ja vlen per me i pas ne kuzhine

1 Produkte

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi