Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set Batanije & Jastëk Warm Hug Dormeo

Photo
Video
-60%

Mbështilluni nën përqafimin e butë dhe të ngrohtë që ju ofron seti i ri Warm Hug 2022 me batanije dhe jastëk. Më shumë se 2.5 milionë klientë të kënaqur tashmë po e shijojnë ngrohtësinë e setit Warm Hug gjatë ditëve të ftohta. Në dispozicion në 2 dizajne dhe 6 ngjyra, seti ju mbështjellë me materialet e buta prej pellushi dhe leshit faux. I mbushur me mikrofibra Wellspring®, jastëku i butë është vendi ideal për t’u mbështetur, kurse batanija e ngrohtë ju ofron një përqafim të butë ditëve të ftohta. Mund të lahen në 30°C.

OFERTAT E QESHORIT!
Set Batanije & Jastëk Warm Hug Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 59,90 € Nga


Çmimi special: Nga 23,96 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbështilluni nën përqafimin e butë dhe të ngrohtë që ju ofron seti i ri Warm Hug 2022 me batanije dhe jastëk. Më shumë se 2.5 milionë klientë të kënaqur tashmë po e shijojnë ngrohtësinë e setit Warm Hug gjatë ditëve të ftohta. Në dispozicion në 2 dizajne dhe 6 ngjyra, seti ju mbështjellë me materialet e buta prej pellushi dhe leshit faux. I mbushur me mikrofibra Wellspring®, jastëku i butë është vendi ideal për t’u mbështetur, kurse batanija e ngrohtë ju ofron një përqafim të butë ditëve të ftohta. Mund të lahen në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni këtë dimër me përqafime të ngrohta

Seti Warm Hug 2022 është dizajnuar për t’ju ofruar të gjitha dobitë e një përqafimi të mirë - t’ju mbajë ngrohtë dhe të lumtur, t’ju bëjë ta ndjeni vlerësimin dhe gëzimin dhe t’ju ndihmojë të krijoni kujtime të këndshme e të ngrohta me më të dashurit tuaj. Shijoni këtë ndjesi gjatë ditëve të ftohta, me këtë set ekskluziv me batanije & jastëk. Këtë vit, seti vjen me një dizajn të ri dhe ngjyra të pasura, për ta shndërruar shtëpinë tuaj në një oazë të rehatshme.

Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022 Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

Materialet më të mira për rehati të plotë

Batanija ka një butësi luksoze, me lesh faux në njërën anë dhe material të butë pellushi në anën tjetër. Kurse jastëku më i dashur për të gjithë, është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Jastëku i butë është vendi ideal për t’u mbështetur, kurse batanija e ngrohtë ju ofron një përqafim të butë ditëve të ftohta. Kanë dizajn të dy-anshëm dhe mund të lahen në 30°C.

 • Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

  e kuqe

 • Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

  e kaftë

 • Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

  e gjelbërt e mbyllët

 • Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

  e kaltër

 • Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

  hiri

 • Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

  e gjelbër

Më shumë se një set, ky është një përqafim i ngrohtë

Seti Warm Hug është një dhuratë ideale sidomos për festa, sepse përcjellë kujdes e dashuri. Po ashtu, mund të përdoret në plot raste brenda dhe jashtë.

 • Mbështilluni me setin Warm Hug teksa lexoni një libër apo shikoni TV.
 • Shtoni ngrohtësi dhe butësi shtesë në shtratin tuaj.
 • Përdoreni batanijen si mbulesë dekoruese apo jastëkun për të shtuar më shumë ngjyra në dhomë.
 • Merrni me vete në kamping, për ta shijuar rehatinë e shtëpisë.
 • Mbështilluni me setin Warm Hug teksa shijoni netët e freskëta në kopsht.
 • Ka dy kapëse, andaj mund ta mbani rreth vetes dhe të lëvizni përreth lehtësisht.
Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

Këtë vit, seti Warm Hug shënon 10 vjetorin që nga lansimi i parë, andaj ky koleksion është punuar me një dedikim special. Ne në Dormeo, jemi të lumtur që tash e 10 vite dhurojmë dashuri e përqafime të ngrohta te më shumë se 2.5 milionë njerëz, përmes setit Warm Hug.

 • Mbi 2.5 milion sete të shitura në tërë Europën.
 • 90% e klientëve janë të kënaqur dhe shumë të kënaqur me setin Warm Hug*.

* Studio Moderna: Marketing Research & Analytics. (Nëntor 2020 – Qershor 2022). CSAT - Customer Satisfaction Score, (n=1.356)

I dizajnuar t’ju ofrojë kënaqësi dhe relaks

Seti Warm Hug po vazhdon të ofrojë përqafime të ngrohta për njerëzit anë e mbanë botës, qysh nga festat e fundvitit 2013. Dhe padyshim, ky set është dhuratë e përsosur edhe për më të dashurit tuaj, gjatë festave të fundvitit apo ditëve të ftohta. Për më tepër, vjen me një mbishkrim “Home is where the Heart is” (Shtëpia është aty është Zemra). Batanija ka madhësi 130x190cm ose 200x200cm, kurse jastëku 40x40cm.

Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022 Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022 Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022 Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022 Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022 Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022 Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022
Set Batanije & Jastëk Warm Hug 2022

Festojmë 10 vite me Warm Hug - përqafime të ngrohta

Më shumë

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 2 Vlerësim(e)

5

2 vlerësime

2 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Anila

www.dormeo-ks.com

Eshte tamam sic edhe eshte quajtur
Fantastike

Rinë Bajraktari

www.dormeo-ks.com

Perfekt
Shumë e mirë dhe e ngrohtë

2 Produkte