Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Batanije My Comfortable Dormeo

Photo
Video

Shtoni ngrohtësi dhe rehati në shtratin tuaj, me batanijen e këndshme My Comfortable. Ka një dizajn minimalist në një material super të butë (fleece), në ngjyrat hiri ose rozë. Batanija my Comfortable kufizohet me një qepje tradicinale në ngjyrë kontraste, që i shton edhe më shumë elegancë. E përshtatshme për t’u përdorur gjatë gjumit, gjatë mbrëmjeve të freskëta në kopsht, në udhëtime apo kurdo që keni nevojë për ekstra ngrohtësi.

Batanije My Comfortable Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni ngrohtësi dhe rehati në shtratin tuaj, me batanijen e këndshme My Comfortable. Ka një dizajn minimalist në një material super të butë (fleece), në ngjyrat hiri ose rozë. Batanija my Comfortable kufizohet me një qepje tradicinale në ngjyrë kontraste, që i shton edhe më shumë elegancë. E përshtatshme për t’u përdorur gjatë gjumit, gjatë mbrëmjeve të freskëta në kopsht, në udhëtime apo kurdo që keni nevojë për ekstra ngrohtësi.

Më shumë
Përshkrimi

Një përqafim i ngorhtë, kurdo që keni nevojë

Në ditët dhe mbrëmjet e ftohta, kemi nevojë të mbështillemi nën një batanije të ngrohtë, sepse pos rehatisë dhe ngrohtësisë, na ndihmon edhe të relaksohemi.

Tash mund t’ia bëni dhuratën e përsosur vetes apo më të dashurve tuaj – një batanije të butë prej materiali Fleece. Në dispozicon në dy ngjyra të bukura (rozë dhe hiri), që i shtojnë elegancë çdo dhome.

Dizajn unik, me qepje tradicionale në skaje

Kjo batanije ka një dizajn modern minimalist, kurse skajet janë të kufizuara me një qepje tardicionale, për një pamje sa më unike.

Ana e lëmuar e batanijes ka një pamje më shkëlqyese, që të duket bukur edhe nëse përdoret si mbulesë në shtrat.

Batanija My Comfortable është e përshtatshme për t’u përdorur gjatë gjumit, gjatë mbrëmjeve të freskëta në kopsht, në udhëtime apo kurdo që keni nevojë për ekstra ngrohtësi.

Mirëmbajtja

Batanija My Comfortable ka madhësi 120x160cm dhe është në dispozicion në dy ngjyra: rozë dhe hiri. Për më shumë higjienë, mund të lahet në 30°C.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi