Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Memosan MF Dormeo

Photo
Video
-50%

Jastëku klasik Memosan është i punuar nga sfungjeri memory dhe është ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Jastëku ju siguron ambient anti-alergjik dhe të ajrosshëm. Mbështjellësi i tij mund të hiqet dhe të lahet në deri në 40°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

OFERTAT E QESHORIT!
Jastëk klasik Memosan MF Dormeo

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 24,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Informata shtesë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Memosan është i punuar nga sfungjeri memory dhe është ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Jastëku ju siguron ambient anti-alergjik dhe të ajrosshëm. Mbështjellësi i tij mund të hiqet dhe të lahet në deri në 40°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

Më shumë
Informata shtesë

Jastëku që i përshtatet të gjithëve

A jeni duke kërkuar për një jastëk me formë klasike, por edhe me veçori anatomike? Jastëku Memosan MF është i duhuri për ju.

I punuar me material memory, ky jastëk gjithmonë kthehet në pozicionin e saj origjinal dhe përshtatet me preferencat tuaja. Ju mund ta rrotulloni, përdridhni apo ngjeshni, por jastëku do të kthehet prapë në pozicionin e tij të mëparshëm.

Jastëku është dizajnuar për ata që preferojnë të flenë në bark, por lartësia e jastëkut mund të rregullohet për rehati optimale apo nëse flini në pozicione të tjera.

Jastëk i përshtatshëm për ata që janë të prirur ndaj alergjive

Jastëku është ideal për njerëzit me alergji, sepse është punaur me materiale që krijojnë një ambient të pafavorshëm për alergenët e ndryshëm. Mbulesa është 100% pambuk për ajrosje më të mirë.

Po ashtu rrjeta 3D Airmesh në pjesët anësore mundëson edhe më shumë ajrosje.

Kur jastëku juaj ajroset mirë, ju merrni frymë më mirë!

A e dinit që?

Jastëku Memosan ju ndihmon në lehtësimin e dhimbjes së shpinës. Shtrihuni siç flini zakonisht dhe vendosni një jastëk mes gjunjëve.

Kur e përdorni atë si një jastëk, ju ndihmon t'i çlodhni muskujt e tendosur, dhe ky pozicion do të jetë i rehatshëm dhe i mirë për gjunjët tuaj.

Specifikat Teknike
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star