Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Anatomik Dormeo Aloe Vera

Photo
Video

Jastëku anatomik Aloe Vera është ideal për të gjithë gjumashët. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut dhe butësinë duke ju referuar nevojave tuaja personale. I berë nga materiali ekologjik. Mund të lahet në 60° C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50x70 cm.

Jastëk Anatomik Dormeo Aloe Vera
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku anatomik Aloe Vera është ideal për të gjithë gjumashët. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut dhe butësinë duke ju referuar nevojave tuaja personale. I berë nga materiali ekologjik. Mund të lahet në 60° C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku Anatomik ALOE VERA V3 është projektuar për të gjithë ata që kërkojnë funksionin anatomik në jastëkun e tyre. Jastëku anatomik Aloe Vera V3 ka dy nivele të veçanta të cilat ndryshojnë në vëllim dhe vendosmëri për ti dhënë mbështetjen e duhur kokës dhe qafës në të njëjtën kohë gjatë gjithë natës. 

Niveli i vogël ju ofron mbështetje më të fortë në zonën e qafës dhe supeve dhe gjithashtu mundëson shtrirjen e duhur të shpinës. Niveli i gjërë ofron ndjesi më të rehatshme në zonën e kokës. Të dy nivelet kanë zinxhir në anësore. Ky funksion ju siguron rregullimin individual të lartësisë së jastëkut dhe butësisë duke hequr ose duke shtuar mbushjen.   

Aloe Vera 

Këllëfi i jastëkut është i mbushur me tegela të bëra 100% me mikrofibra të buta Aloe Vera. Bima Aloe Vera është e njohur për vetitë e saj shëruese. Trajtimi Aloe Vera rigjeneron pëlhura, duke u dhënë atyre butësi, bukuri dhe qetësi, duke e bërë mjedisin ku ju flini një kontakt të veçantë natyror dhe të butë.  

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep®    

Janë jashtëzakonisht të buta dhe të ajrosshme. Struktura e tyre unike krijon xhepa të cilat i shtojnë vëllim shtesë dhe ndjesinë e butësisë jastëkut tuaj.  

Fibra Mëndafshi  

Plotësimi i jastëkut anatomik Aloe Vera V3 përmban jo vetëm mikrofibra të avancuara Wellsleep® por edhe fibra mëndafshi. Këto fibra ju japin butësi dhe rehati dhe kanë veti të shkëlqyera termoregulacioni dhe bëjnë manaxhimin e lagështirës.   

Paketim i ri - qese vakumi e ripërdorshme.  

Qesja me vakum Aloe Vera V3 është e ripërdorshme në mënyrë që konsumatori të mund të përfitoje prej saj. Ky paketim është unik dhe përfitim i madh për konsumatorët Dormeo.   DORMEO ALOE VERA PILLOW ANATOMIC V3 50X70

 

Informata shtesë
  • 2 nivele të veçanta që ndryshojnë në vëllim dhe qëndrueshmëri.
  • Rregullimi individual i lartësisë dhe butësisë së jastëkut.
  • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë
  • Pëlhurë me ngjyrë natyrale, pa përdorim kimikatesh për zbardhje, pëlhurë ekologjike miqësore.
  • Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara wellsleep.
  • Lahet në lavatriçe në 60°C.
Specifikat Teknike
Baza 100% poliestër (mirofibra të e Avancuar Wellsleep®), cca. 600g
Dimensionet 50x70
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Quilted pillow cover: Fabric: 100% polyester (softdream microfibers) with Aloe Vera finish treatment; Cover filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers)
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 3 Vlerësim(e)

5

3 vlerësime

3 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Kinga

www.topshop.hu

Super
shum e mir. Kum pas shum probleme me qaf edhe kom vendos me ndru jastekun mas ni jave mu kan hek dhimt e qafes osht shum e rahatshme edhe e leht kom me ble edhe per prinderit e mi

Monik

www.topshop.pl

Gjume si ne enderra
Kam flejt ne dyshekun Aloe Vera per disa dite, jam tut mos kam vepru gabim por ky jastek ka qene zgjedhja perfekte. Jasteku me shkrihet ne koke edhe qafe, keshtuqe qohna e pushueshme, e relaksuar edhe nuk kam deshire me u qu nga shtrati. :)

Ania

www.topshop.pl

Nje jastek shume I mire per mendimin tem
Jastek I rahatshem, po flej shume mire me to

3 Produkte

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi