Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbrojtës dysheku Aloe Vera II Dormeo

Photo
Video

Mbani dyshekun më të pastër dhe më të freskët, me këtë mbrojtës dysheku Aloe Vera II. Ky mbrojtës dysheku është dizajnuar ta mbrojë dyshekun nga njollat e ndryshme, në mënyrë që të qëndrojë higjienik për një kohë më të gjatë. Është i punuar me fibra viskoze dhe trajtuar me Aloe Vera, për butësi dhe ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Ka katër kapëse në qoshe, andaj vendoset lehtë dhe qëndron mirë i shtrirë në dyshek. Në dispozicion në madhësi të ndryshme. Mund të lahet deri në 60°C.

Mbrojtës dysheku Aloe Vera II Dormeo
Nga 16,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbani dyshekun më të pastër dhe më të freskët, me këtë mbrojtës dysheku Aloe Vera II. Ky mbrojtës dysheku është dizajnuar ta mbrojë dyshekun nga njollat e ndryshme, në mënyrë që të qëndrojë higjienik për një kohë më të gjatë. Është i punuar me fibra viskoze dhe trajtuar me Aloe Vera, për butësi dhe ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Ka katër kapëse në qoshe, andaj vendoset lehtë dhe qëndron mirë i shtrirë në dyshek. Në dispozicion në madhësi të ndryshme. Mund të lahet deri në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjasni jetën e dyshekut tuaj me mbrojtësin Aloe Vera II

A vuani nga alergjia ndaj pluhurit ose thjesht dëshironi një mbulesë për të mbajtur dyshekun tuaj të pastër dhe të sigurtë nga shenjat dhe njollat? Nëse po, ju do të dëshironit ta kompletoni çdo krevat në shtëpinë tuaj me një mbrojtës efektiv të dyshekut.

Pavarësisht se sa të kujdesshëm jeni apo se si ju e trajtoni dyshekun, njollat dhe papastërtitë janë të pashmangshme gjatë përdorimit afatgjatë. Edhe në qoftë se dysheku juaj vjen së bashku me një mbulesë që lahet, një mbulesë tjetër e veçantë do të sigurojë një mbrojtje shtesë – e cila është jashtëzakonisht e rëndësishme, sepse brendësia e dyshekut tuaj nuk mund të lahet, prandaj duhet ta mbani një higjienë sa më efektive!

Mbrojtësi Aloe Vera II është shumë i butë dhe ka veti eko-miqësore. Ju do ta adhuroni kombinimin e ekstraktit Aloe Vera në mbrojtësin e dyshekut tuaj – i cili shton ekstra butësi dhe një prekje të butë të kombinuar me mbrojtje të anti-bakteriale.

Ekstra i butë, qetësues dhe përkëdhelës për lëkurën tuaj

Bima Aloe Vera njihet për vetitë natyrale shëruese, që përmban më shumë se 160 komponime biologjike të cilat mbrojnë dhe rigjenerojnë lëkurën tuaj. Prandaj, edhe rekomandohet sidomos për lëkurë të ndjeshme. Aloe Vera krijon ambient të freskët kundër djersitjes, dhe ju mbron nga bakteriet dhe kërpudhat.

Trajtimi Aloe Vera jep butësi sipërfaqes së mbrojtësit, i cili siguron një ambient të rehatshëm për gjumë më të rehatshëm.

Përvec kësaj, është hipoalergjenik dhe ideal për ata persona që vuajnë nga alergjitë.

Dizajn praktik dhe mirëmbajtje e lehtë

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Aloe Vera është projektuar në një një dizajn praktik, që lehtësisht përshtatet rreth skajeve të dyshekut tuaj dhe qëndron në vend edhe kur ju lëvizni gjatë natës. Mirëmbahet lehtë, ju mund ta lani në rrobalarëse deri në 60°C.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star