Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Gotë blenderi për Robot kuzhine Deluxe Noir Delimano

Photo
Video

Nëse keni një Robot kuzhine Deluxe Noir dhe ju pëlqen të përgatisni smoothie, lëngje të freskëta ose salca të ftohta, ky tas është aksesori i duhur për ju. Ky tas praktik mund të bashkangjitet në bazën e Robot kuzhine Deluxe Noir dhe të funksionojë si një blender. Tehet e tij janë mjaft të fuqishme sa për të copëtuar edhe akullin. Tasi ka kapacitet 1.5l, shkallë matëse dhe mund të lahet në enëlarëse.

Gotë blenderi për Robot kuzhine Deluxe Noir Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nëse keni një Robot kuzhine Deluxe Noir dhe ju pëlqen të përgatisni smoothie, lëngje të freskëta ose salca të ftohta, ky tas është aksesori i duhur për ju. Ky tas praktik mund të bashkangjitet në bazën e Robot kuzhine Deluxe Noir dhe të funksionojë si një blender. Tehet e tij janë mjaft të fuqishme sa për të copëtuar edhe akullin. Tasi ka kapacitet 1.5l, shkallë matëse dhe mund të lahet në enëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë funksione robotit Deluxe Noir

A ju pëlqen të përgatisni smoothie plot vitamina, akullore të shpisë apo koktej margarita? Nëse tashmë keni një Robot kuzhine Deluxe Noir, atëherë kjo gotë 1.5l është krejt çka ju duhet. Thjesht bashkangjiteni në krye të bazës së robotit, mbusheni me fruta, qumësht, perime, akull, ujë apo çka do që dëëshironi dhe shihni se sa shpejt do t’i përziejë përbërësit.

Mjaft e madhe sa për të përgatitur për tërë familjen

Kjo gotë i dizajnuar posaçërisht për Robot kuzhine Deluxe Noir ka një kapacitet 1.5l, andaj mund të përgatisni disa gota smoothie ose lëng të freskët në të njejtën kohë. Po ashtu, tasi ka edhe shkallë matëse, andaj ju mund t’i matni përbërësit për receta të ndryshme.

Mirëprisni mysafirët me një margarita të ngrirë

Nuk ka diçka më freskuese se sa një kokej i përgatitur mirë dhe i ftohur deri në përsosmëri me akull të grimcuar imët. Nga margaritat e grira e deri te mojitos ose sorbets – kjo gotë blenderi me tehe të fuqishme është e duhura për të copëtuar akull në disa sekonda.

E dizajnuar me kujdes

 • Ky aksesor është dizajnuar me kujdes të shtuar, për t’ju siguruar përvojën më të mirë gjatë përgatitjes së lëngjeve apo salcave.
 • Shumica e tasëve për përzierje kanë vetëm një kushinetë (mbajtëse) të teheve – por ky tas ka dy. Kushineta e dyfishtë i siguron më shumë qëndrueshmëri dhe efikasitet.
 • Pika e kontaktit e krijuar posaçërisht mes njësisë kryesore dhe tasit prej qelqi, është projektuar në atë mënyrë që e bën këtë shtojcë shumë më pak të zhurmshme.
 • Forma e teheve, në kombinim me qëndrueshmërinë e lartpërmendur, ju mundësojnë që ta copëtoni akullin me lehtësi.
 • Kapak i dyfishtë – kapaku i brendshëm mundëson ta hapni dhe t’i shtoni përbërësit në mënyrë të sigurtë, mes procesit.

Mund të lahet në enëlarëse

Ky aksesor për përzierje mund të çmontohet plotësisht, dhe kjo e bën më të lehtë mirëmbajtjen dhe pastrimin e këtij aksesori. Pas përdorimit, ju mund ta pastroni në enëlarëse.

Specifikat:

 • Materiali i gotës: qelq
 • Kapaciteti: 1,5L
 • Temperatura maksimale e lëngut: 55°C
 • Tehet: Çelik inox

Shikoni Robot kuzhine Deluxe Noir duke klikuar këtu.

Specifikat Teknike
Material çelik inox, xham

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi