Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Blender për smoothie, Dolcevita

Photo
Video
-40%

Përgatisni smoothie apo protein shake me prekjen e një butonin dhe shijojeni në shtëpi, zyre apo gjatë ushtrimeve. Me fuqi 300W, ky blender do të pluhurizojë edhe frutat e ngrirë. Duke i përzier përbërësit direkt në shishen e blenderit, do të keni më pak enë për të pastruar. Shishja 570ml ka një kapak të sipërm për të mundësuar pirjen dhe mbylljen rezistente në të njëjtën kohë. Shishja dhe kapaku mund të lahen në enëlarëse.

OFERTAT E KORRIKUT!
Blender për smoothie, Dolcevita

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 29,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatisni smoothie apo protein shake me prekjen e një butonin dhe shijojeni në shtëpi, zyre apo gjatë ushtrimeve. Me fuqi 300W, ky blender do të pluhurizojë edhe frutat e ngrirë. Duke i përzier përbërësit direkt në shishen e blenderit, do të keni më pak enë për të pastruar. Shishja 570ml ka një kapak të sipërm për të mundësuar pirjen dhe mbylljen rezistente në të njëjtën kohë. Shishja dhe kapaku mund të lahen në enëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi

Ushqehuni shëndetshëm, trupi juaj do të jetë mirënjohës

Joy Blender To Go është një produkt shumë praktik për të përgatitur pije të shëndetshme që mund t'ju ndihmojnë ta forconi imunitetin, të humbni peshë, të mbusheni energji dhe të krijoni një rutinë të shëndetshme në përgjithësi.

Thjesht shtoni frutat, perimet apo përbërësit tjerë të preferuar (arrat, farat, bimët) në blender, së bashku me pak ujë, qumësht apo jogurt, dhe krijoni një smoothie të shijshëm e me plot vlera ushqyese.

Blender për smoothie, Dolcevita

Një gotë plot vitamina dhe minerale çdo ditë

Blender to Go është i përshtatshëm për përzierjen, bluarjen e frutave, perimeve dhe përbërësve të tjerë ushqimor. Ju mund ta përdorni për të bërë lëngje të ndryshme, smoothie, milkshakes, pije, shake, proteina të mëngjesit dhe ushqime të tjera të veçanta si salcat.

Duke i ekstraktuar frutat, perimet apo arroret, ju do ta keni më lehtë t’i merrni vitaminat dhe mineralet e nevojshme gjatë ditës.

Blender për smoothie, Dolcevita

Kurseni kohë dhe hapësirë

Blenderi është i pajisur me 4 teha inox dhe dy shtresa, për përzierje më të shpejtë. Ju mund ta pini smoothie-n tuaj menjëherë nga shisheja që keni përdorur për ta përzier, duke kursyer kështu kohë dhe vend në kuzhine tuaj. Shishja sportive me kapak është e përshtatshme për shumicën e mbajtësve në makina, andaj mund ta merrni me vete pijen e përgatitur.

Madhësia kompakte e blenderit kursen shumë hapësirë në tavolinë, çka e bën këtë blender portativ ideal për shtëpi dhe zyre. Fuqia e motorit të blenderit: 300W.

Shishja 570ml ka një kapak të sipërm për të mundësuar pirjen dhe mbylljen rezistente në të njëjtën kohë. Shishja dhe kapaku mund të lahen në enëlarëse.

Blender për smoothie, Dolcevita

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star