Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Aloe Vera II Dormeo

Photo
Video
-60%

Ky jastëk i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me trajtim Aloe Vera, do ta përkëdhelë kokën tuaj për gjumë sa më të rehatshëm! Jastëku Aloe Vera është i butë, i ajrosshëm dhe lartësia mund të personalizohet (duke ia hequr apo shtuar mbushjen brenda). Ka madhësi 50x70cm dhe mund të lahet deri në 40°C, për shumë higjienë.

OFERTAT E QESHORIT!
Jastëk klasik Aloe Vera II Dormeo

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 15,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ky jastëk i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me trajtim Aloe Vera, do ta përkëdhelë kokën tuaj për gjumë sa më të rehatshëm! Jastëku Aloe Vera është i butë, i ajrosshëm dhe lartësia mund të personalizohet (duke ia hequr apo shtuar mbushjen brenda). Ka madhësi 50x70cm dhe mund të lahet deri në 40°C, për shumë higjienë.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëk i butë dhe i ajrosshëm!

Jastëku klasik Aloe Vera është i mbushur me mikrofibra të avancuara dhe të ajrosshme Wellsleep®. Po ashtu, është jashtëzakonisht i butë, falë mbulesës me 100% mikrofibra Softdream dhe trajtimit Aloe Vera.

Jastëk klasik Aloe Vera II

Aloe vera, për butësi natyrale

 • Mbulesa e jastëkut është e pasur me trajtim natyral Aloe Vera, e cila e bën materialin më të butë dhe më të këndshëm në prekje.
 • Aloe Vera do të shpërndajë një rrjedhë të ngadaltë e të qëndrueshme të lëndëve ushqyese, duke i dhënë lëkurës suaj një freski dhe shkëlqim rinor. Po ashtu, nxitë rigjenerim më të shpejtë të qelizave, sa herë që shtriheni.
Jastëk klasik Aloe Vera II

Lartësi dhe fortësi e rregullueshme

 • Ka mbyllje me zinxhirë dhe ju mundëson ta rregulloni lartësinë apo butësinë / fotësinë (duke hequr ose shtuar mbushjen), varësisht prej nevojave personale.
 • E mban kokën, qafën dhe shpinën në shtrirjen e duhur dhe mundëson mbështetje natyrale sipas formës së shpinës suaj.
 • Shumë i rehatshëm, i ajrosshëm dhe jashtëzakonisht i këndshëm në prekje.
Jastëk klasik Aloe Vera II

Për të gjitha pozicionet e gjumit

Ky jastëk është dizajnuar me kujdes, që t’u përshtatet të gjitha pozitave të gjumit, për të siguruar shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore. Në këtë mënyrë, mund të zvogëlojë edhe dhimbjen në qafë e shpinë.

 • Jastëk klasik Aloe Vera II

  Në krah

 • Jastëk klasik Aloe Vera II

  Në shpinë

 • Jastëk klasik Aloe Vera II

  Në bark

Mbushje me mikrofibra Wellsleep®

Bërthama është e mbushur përplot mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat krijojnë xhepa ajri për më shumë ajrosje, butësi dhe vëllim.

Për më tepër, përmban edhe fibra viskoze, për të ofruar edhe më shumë butësi, veti termorregulluese dhe veti për menaxhimin e lagështisë.

Jastëk klasik Aloe Vera II

Jastëk higjienik, mirëmbahet lehtë

Jastëku mund të lahet në 40°C dhe përshtatet me këllëfët standartë 50x70cm.

Jastëku Aloe Vera vjen i paketuar mirë në një qese vakumi të ripërdorshme, në mënyrë që ta ruani në mënyrë efikase dhe të sigurtë edhe shumë kohë pas blerjes.

Për të siguruar një gjumë higjienik, pa alergji dhe të shëndetshëm, ne ju rekomandojmë ta ndërroni jastëkun tuaj çdo 2 vjet.

Specifikat Teknike
Lartësia 15 cm
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Muharrem

www.dormeo-ks.com

I butë, i rehatshëm dhe plot shendet!
Jastëku qe perveq se te qetëson kokën, të bënë edhe te mendosh pozitivisht!

1 Produkte