Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Aksesor: Kompresor ajri për Rovus 360 Rovus

Photo
Video

Kompresori i ajrit Rovus 360 është një njësi kompakte, pa tela dhe e lëvizshme, e cila në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë ju mundëson të fryni apo shfryni goma si dhe objekte të ngjashme. Kompresori funksionon me njësinë bazë dhe baterinë Rovus 360.

VËMENDJE: Në paketim nuk përfshihet bateria dhe mbushësi. Kompresori i ajrit funksionon vetëm nëse kombinohet me setin Larës uji me presion, dhe jo ndaras. Ose, mund ta merrni setin Pajisje shumëfunksionale Rovus 360, e cila përfshin të gjithë aksesorët dhe mund të përdoret për lloje të ndryshme pastrimi dhe mirëmbajtje të shtëpisë.

Aksesor: Kompresor ajri për Rovus 360 Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Kompresori i ajrit Rovus 360 është një njësi kompakte, pa tela dhe e lëvizshme, e cila në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë ju mundëson të fryni apo shfryni goma si dhe objekte të ngjashme. Kompresori funksionon me njësinë bazë dhe baterinë Rovus 360.

VËMENDJE: Në paketim nuk përfshihet bateria dhe mbushësi. Kompresori i ajrit funksionon vetëm nëse kombinohet me setin Larës uji me presion, dhe jo ndaras. Ose, mund ta merrni setin Pajisje shumëfunksionale Rovus 360, e cila përfshin të gjithë aksesorët dhe mund të përdoret për lloje të ndryshme pastrimi dhe mirëmbajtje të shtëpisë.

Më shumë
Përshkrimi

An integrated system for cordless tools

The new Rovus 360 line is a cleverly designed range of cleaning systems and tools that share the same battery or base unit, giving the high power you need, giving the best results. Together it provides a set of cordless tools that will help keep all parts of your home clean, and your tires in top condition – wherever you can go, you can use them.

Rovus 360 - Air Compressor

Inflate, deflate and check pressure with ease

The Air Compressor works with the main unit of the Rovus 360 Cordless Pressure Washer, and can be used whenever and wherever you need to safely inflate or deflate something, or take an accurate pressure reading, without the need for a mains power supply.

Rovus 360 - Air Compressor
 • Rovus 360 - Air Compressor

  Car tyres

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Bicycle tyres

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Sport requisits

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Summer accesories

Safer driving, better camping

Use the cordless air compressor with all vehicles to achieve the optimal tire inflation to obtain a smoother, safer ride, better gas mileage, and longer tire life, thus saving money. Keep in the car for emergencies and take camping for use with bicycles, boats and other inflatable objects, keeping the pressure just right at the touch of a button so the fun never stops.

Rovus 360 - Air Compressor

Designed for ease of use

A flexible hose helps you reach wherever needed, letting you place the chuck into wheel wells and other tight spaces. The large gauge is easy to read and ensures you inflate or deflate to the optimal pressure every time, without the dangers of a burst tire or boat. Because it’s cordless and portable, you can use it anywhere you like.

Rovus 360 - Air Compressor

Runs on a rechargeable battery

Like all the systems in the Rovus 360 line, the Air Compressor works with a powerful 18V 2000 mAh lithium battery. The battery can be quickly recharged in 60-90 minutes, with replacement batteries also available so you never run out of power.

Note that Air Compressor works with the base unit and battery of the Rovus 360 – Cordless Pressure Washer, sold separately.

Rovus 360 - Air Compressor

Package includes:

 • 1x Air compressor

Note: Main unit is not inluded

Rovus 360 - Air Compressor

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi