Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tharëse Flokësh Rovus

Photo
Video

Tharëse flokësh Rovus është e lehtë me dorezë të palosshme, e përshtatshme për udhëtime ose për shtëpi të vogla. Është e lehtë dhe kompakte por e fuqishme me 1200 W. Me material të butë në prekje dhe 2 shpejtësi tharjeje, është e rehatshme për t'u mbajtur dhe e lehtë për t'u përdorur. Laku për varje dhe çanta e ruajtjes për udhëtim janë qershia mbi tortë për këtë tharëse flokësh tepër praktike.

Tharëse Flokësh Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Tharëse flokësh Rovus është e lehtë me dorezë të palosshme, e përshtatshme për udhëtime ose për shtëpi të vogla. Është e lehtë dhe kompakte por e fuqishme me 1200 W. Me material të butë në prekje dhe 2 shpejtësi tharjeje, është e rehatshme për t'u mbajtur dhe e lehtë për t'u përdorur. Laku për varje dhe çanta e ruajtjes për udhëtim janë qershia mbi tortë për këtë tharëse flokësh tepër praktike.

Më shumë
Përshkrimi

I vogël, praktik, efikas

A keni nevojë për diçka që bën punën e tij shpejt, pa probleme, në mënyrë efektive dhe gjithashtu të lehtë për t'u përdorur? Nëse kërkoni një aksesor të fuqishëm që ju bën të dukeni gjithmonë të shkëlqyer, kudo dhe në çdo kohë, e keni gjetur – Rovus Foldable Hair Dryer.

I përkryer për pushimet ose udhëtimet e biznesit

Tharëse flokësh Rovus është mjeti i duhur për stilimin e flokëve për fundjavën tuaj, udhëtimet e biznesit, pushimet tuaja ose thjesht në komoditetin e shtëpisë tuaj. Është kompakt, i palosshëm dhe shumë i lehtë për t'u përshtatur në dorën tuaj.

I fuqishëm por i lehtë

Kjo tharëse flokësh është e shpejtë, efektive dhe me performancë të lartë – ka fuqinë prej 1200 W për të kryer punën si duhet. Në të njëjtën kohë, është e vogël dhe ka një dorezë të palosshme, kështu që mund ta vendosni lehtësisht në valixhen tuaj ose në raftin e vogël të banjës.

E lehtë dhe e rehatshme për t'u përdorur

Falë materialit të butë në prekje, është komode për t'u mbajtur dhe e thjeshtë për t'u përdorur. Ju mund të zgjidhni preferencën tuaj për tharjen e flokëve me dy shpejtësi të ndryshme për të tharë në mënyrë perfekte flokët e shkurtër ose të gjatë. Është thjesht tharësja e përsosur për të gjithë.

Dukuni të mrekullueshëm me Rovus

Tharëse flokësh Rovus ka të gjithë fuqinë e një tharëse flokësh të rregullt, por është e lehtë dhe kompakte. Është ideale për bagazhet e vogla, madje edhe për bagazhet e dorës në fluturimet me buxhet të ulët. Me lukun për varje dhe çantën e ruajtjes për udhëtime, ju jeni gati të shkoni kudo dhe të dukeni të mrekullueshëm!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star