Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Aparat për kafe Espresso Deluxe Noir Delimano

Photo
Video
-35%

Nuk është e domosdoshme të jeni një barist i trajnuar për ta përgatitur një kafe të shijshme sikurse në kafiteri -  Aparati Espresso Deluxe Noir është pajisja që ju duhet për ta shijuar kafenë e përsosur në shtëpi. Kjo pajisje përdorë shtypje 20 bar dhe fuqi 1100W për rezultate të përsosura. Ka rezervuar 1250ml, ku mund të përgatisni deri në 12 filxhana kafe plot shije, pa e rimbushur.

OFERTAT E KORRIKUT!
Aparat për kafe Espresso Deluxe Noir Delimano

Çmimi i rregullt: 169,90 €


Çmimi special: 109,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Nuk është e domosdoshme të jeni një barist i trajnuar për ta përgatitur një kafe të shijshme sikurse në kafiteri -  Aparati Espresso Deluxe Noir është pajisja që ju duhet për ta shijuar kafenë e përsosur në shtëpi. Kjo pajisje përdorë shtypje 20 bar dhe fuqi 1100W për rezultate të përsosura. Ka rezervuar 1250ml, ku mund të përgatisni deri në 12 filxhana kafe plot shije, pa e rimbushur.

Më shumë
Përshkrimi

Thjesht shtypni butonin për një Espresso të shijshme me krem

Zgjohuni dhe shijoni kafe të mrekullueshme pa pasur nevojë të prisni në radhë, në kafiteri. Përjetoni shijen e përsosur të kafesë së freskët të përgatitur në shtëpi, me Espresso Deluxe Noir. Ky aparat është shumë kompakt dhe përshtatet edhe në kuzhinat më të vogla. Ju e meritoni kafenë perfekte, dhe me këtë aparat, mund ta shijoni nga rehatia e shtëpisë!

Aparat me fuqi 1100W, që e shndërron kafen në një filxhan krem plot shije

Kjo pajisje përdorë shtypje 20 bar dhe fuqi 1100W për rezultate të përsosura – një espresso me aromë të pasur, krem dhe shijen që ju pëlqen. Aparati operon pa shkaktuar zhurma dhe përgatitë espresson perfekte çdo herë. Ka rezervuar 1250ml, ku mund të përgatisni deri në 12 filxhana kafe plot shije, pa e rimbushur. Po ashtu, falë filterit prej çeliku inox me mur të dyfishtë (nën presion), mund të përgatisni deri në dy filxhanë në të njejtën kohë.

Ky aparat elegant ka edhe plot përparësi teknike:

  • termometri - ju mundëson ta mbikëqyrni temperaturën në mënyrë transparente;
  • treguesi i integruar i dritës - ju tregon kur aparati është gati për t’u përdorur;
  • tabaku për kullim dhe gryka e shkumës - mund të hiqen, për ta pastruar më lehtë aparatin;
  • filter i dizajnuar me mur të dyfishtë – krahasuar me filterin me një mur, ju mundëson rezultate më të përsosura (krem të mrekullueshëm) edhe nëse kafeja nuk është e bluar njejtë;
  • pastrimi automatik është pastrimi i sistemit të nxehtësisë pas avullimit, duke siguruar që espresso juaj e ardhshme të nxirret në temperaturën e duhur;
  • operon qetë  – më pak se 80dB gjatë funksionimit;
  • kontroll i thjeshtë i butonit me ON/OFF.

Grykë avulli, për shkumë të trashë e kremoze për një Cappuccino plot shije

A ju pëlqen ta pini kafen me shkumë të trashë qumështi? Gryka e avullit me fuqi të rregullueshme avulli do të krijojë shkumë të shijshme për cappuccino, latte apo ndonjë kafe tjetër që përgatisni. Përpos për shkumëzimin e qumështit, mund ta përdorni edhe për të përgatitur ndonjë pije të ngrohtë me bazë qumështi (çokollatë e nxehtë, kakao) si dhe për të ngrohur ujë për çaj.

Shërbejeni kafenë në filxhan të ngrohtë

Aparati Espresso Deluxe Noir përmban edhe funksionin e ngrohjes, ashtu sikurse aparatet e mëdha në kafiteri. Pjesa e sipërme e ngrohjes (me mbrojtje nga rënia) siguron që filxhanët tuaj të jenë çdo herë të ngrohtë dhe të ruhen të sigurtë. Tash mund ta përgatisni një kafe origjinale si profesionist – në një filxhan të ngrohtë.

I thjeshtë për t’u përdorur, i lehtë për t’u pastruar

Nëse nuk keni përdorur më parë një aparat kafeje, s’keni pse të brengoseni. Aparati Espresso Deluxe Noir është i dizajnuar për përdorim të përditshëm, thjesht duke operuar me ndihmën e butonit. Vetëm shtypeni ose kthejeni butonin – kafja do të përgatitet e qumështi do të shkumëzohet!

Po ashtu, aparati mirëmbahet dhe pastrohet lehtë – disa nga pjesët e ndashme janë prej çeliku inox e disa prej plastike. Andaj, mund të pastrohen shumë lehtë me duar, e madje edhe tubi i brendshëm pastrohet lehtë.

Për më tepër, aparati ndalet automatikisht pas 30 minutash, edhe nëse ju harroni ta fikni. Në këtë mënyrë, ju kursen edhe energji.

Specifikat Teknike
Dimensionet 31,6x20,1x28,8 cm
Material alumin, çelik inox

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Isa

www.topshop-ks.com

Super per cmim
You pay for what you get

1 Produkte

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi