Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Aksesorë për Shtupë & Fshesë robotike Rovus

Photo
Video

Sigurohuni që shtupa dhe fshesa juaj robotike është gjithnjë gati për ta pastruar shtëpinë tuaj, me këtë set shtesë të aksesorëve. Me kalimin e kohës furçat dhe filteri mund të bëhen të papastra dhe si rrjedhojë, më pak efektive. Andaj është ide e mirë ta keni një set zëvendësues. Ky set përmban 2 furça shtesë dhe një filter HEPA.

Aksesorë për Shtupë & Fshesë robotike Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Sigurohuni që shtupa dhe fshesa juaj robotike është gjithnjë gati për ta pastruar shtëpinë tuaj, me këtë set shtesë të aksesorëve. Me kalimin e kohës furçat dhe filteri mund të bëhen të papastra dhe si rrjedhojë, më pak efektive. Andaj është ide e mirë ta keni një set zëvendësues. Ky set përmban 2 furça shtesë dhe një filter HEPA.

Më shumë
Përshkrimi

Që roboti juaj të jetë gati për çdo aksion pastrimi

Roboti për pastrim është asistenti juaj ideal për t’i pastruar dyshemetë, teksa ju jeni në punë apo thjesht relaksoheni. Është i përshtatshëm për pastrim vakumi dhe pastrim të lëngshëm (me shtupë). Tash mund të siguroheni që roboti të jet çdo herë gati për pastrim, me këto dy furça dhe filterin HEPA.

Dy furça anësore për dysheme më të pastra

Seti përmban 2 furça anësore për t’ju mundësuar pastrim sa më efektiv të dyshemeve. Ndërrohen lehtë dhe janë shumë efikase në pastrimin e pluhurit, qimeve të kafshëve dhe papastërtive tjera. Mund të përdoren në tepih, pllaka, dysheme druri dhe jo vetëm.

Një filter cilësor HEPA për ajër më të pastër

Një pajisje me vakum e thithë dhe pastaj e nxjerrë jashtë ajrin. Andaj është e rëndësishme që të ketë një filter efektiv i cili i bllokon pluhurin, polenin dhe alergjenët para se ajri të dalë jashtë. Duke e ndërruar filterin HEPA rregullisht, roboti juaj do të punojë në mënyrë më efektive dhe ajri brenda jashtë do të jetë i pastër sikurse dyshemetë.

Çka është Shtupa & Fshesa robotike?

Njihuni me tekonologjinë e re të pastrimit - shtupë & fshesë robotike! Kjo pajisje ju mundëson pastrim vakumi dhe pastrim me shtupë në mënyrë automatike. Funksionon në të gjitha sipërfaqe, është plotësisht e programueshme dhe ka 7 funksione pastrimi. Ka bateri të fuqishme që funksionon deri në 2 orë pastrim. Kur bateria fillon të harxhohet, roboti kthehet vet në bazën mbushëse, pastaj fillon me pastrim pasi të jetë mbushur.

Shikoni produktin duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi