Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set jorgan & jastëk Embossed Dormeo

Photo
Video
-60%

Jorgani dhe jastëku Embossed janë të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat i ofrojnë butësi, volum dhe ajrosje më të mirë. Për higjienë maksimale, seti është trajtuar me CleanEffect® dhe mund të lahet deri në 40°C. Ka një dizajn modern dhe është në dispozcion në dy ngjyra të bukura: e gjelbër e çelët, e bardhë klasike dhe rozë e butë. Seti është në dispozicion për një person dhe për çift. Në paketim përfshihet edhe një çantë e ripërdorshme, për jorganin dhe jastëkun.

OFERTAT E KORRIKUT!
Set jorgan & jastëk Embossed Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 99,90 € Nga


Çmimi special: Nga 39,96 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani dhe jastëku Embossed janë të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat i ofrojnë butësi, volum dhe ajrosje më të mirë. Për higjienë maksimale, seti është trajtuar me CleanEffect® dhe mund të lahet deri në 40°C. Ka një dizajn modern dhe është në dispozcion në dy ngjyra të bukura: e gjelbër e çelët, e bardhë klasike dhe rozë e butë. Seti është në dispozicion për një person dhe për çift. Në paketim përfshihet edhe një çantë e ripërdorshme, për jorganin dhe jastëkun.

Më shumë
Përshkrimi

Një mënyrë e shpejtë dhe ekonomike për ta përmirësuar gjumin

Për më shumë rehati dhe higjienë, rekomandohet t’i ndërroni jastëkun dhe jorganin pas disa vitesh (ne ju rekomandomë çdo 2-3 vjet). Në këtë mënyrë, ju do të siguroheni që po flini në një ambient të pastër dhe të shëndetshëm. Andaj kurseni kohë, mund dhe para – porositni setin 3në1, i cili përmban jastëk, jorgan dhe çantë.

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed

Set i rehatshëm, cilësor dhe i përshtatshëm

Ky set është dizajnuar duke u bazuar në përvojën shumëvjeçare të Dormeo-s. Andaj, edhe përmes këtij seti, Dormeo sjellë cilësi e rehati, duke e bërë shtratin tuaj një vend më të përshtatshëm për gjumë. Për më tepër, jorgani dhe jastëku kanë një pamje moderne 3D.

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed

Fibra Wellsleep® - për një butësi që do ta adhuroni

Jorgani dhe jastëku janë mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, me një strukturë unike e cila krijon xhepa ajri. Kjo i jep jorganit dhe jastëkut një butësi që do ta adhuroni dhe do të doni ta pushoni kokën apo të mbështilleni me të. Fibrat kanë veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë, ajrosje shumë të mirë dhe janë rezistente ndaj njollave dhe mykut.

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed

Qepja e duhur – për më shumë rehati

Plot jorganëve ju mungon qepja e duhur, e cila do ta mbane mbushjen në vend edhe pasi të lëvizni. Këta lloj jorganësh janë të parehatshëm dhe jo-efikas. Qepja e duhur ndihmon që mbushja të jetë e shpërndarë në mënyrë të barabartë dhe të mos mblidhet në një vend në jorgan. Në këtë mënyrë ju do të ndiheni më rehat. I tillë është edhe jorgani Embossed – elegant dhe i rehatshëm ashtu sikurse duket.

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed

I stampuar, për një teksturë 3D

Mbulesa e jastëkut dhe jorganit janë të stampuara me një dizajn modern 3D, që ofron ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Secili set është në dispozicion në tri ngjyra: e gjelbërt e çelët, e bardhë klasike dhe rozë e butë, për një pamje të ngrohtë dhe qetësuese.

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed

Trajtim CleanEffect® për higjienë maksimale

Jorgani dhe jastëku janë trajtuar me CleanEffect®, për mbrojtje nga aromat e pakëndshme, mikrogrimcat e pluhurit, mikrobet, bakteret dhe alergjenët. Në këtë mënyrë, ju do të flini në një ambient më të pastër dhe më të shëndetshëm. Meqë ka mbushje WellSleep, jorgani dhe jastëku mund të lahen tërësisht në rrobalarëse, në 40°C. Po ashtu, thahen shpejt, për të parandaluar krijimin e mykut apo aromave të pakëndshme.

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed

Në dispozicion në dy madhësi

Seti është në dispozicion në dy madhësi:

- Për një person (1 jastëk 50x70cm + 1 jorgan 140x200cm);

- Për çift (2 jastëkë 50x70cm + 1 jorgan 200x200cm)

Jastëkët janë dizajnuar kryesisht për personat që flenë në krah dhe në shpinë.

Set Jorgan dhe Jastëk Embossed
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi