Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla Wellneo

Photo
Video
-41%

Lehtësoni dhimbjen dhe lodhjen e shpinës, me masazhuesin Shiatsu nga Wellneo! Ky masazhues ka masazhin shiatsu swing, i cili trajton zona më të mëdha në shpinë (sidomos pjesën e mesit) dhe koka fleksibile masazhi që i përshtaten formës së shpinës. Po ashtu, me këtë masazhues mund t’i relaksoni shpatullat. Shijoni terapinë me shiatsu, rrotullim, dridhje dhe ngrohje!

OFERTAT E QESHORIT!
Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla Wellneo

Çmimi i rregullt: 169,90 €


Çmimi special: 99,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Lehtësoni dhimbjen dhe lodhjen e shpinës, me masazhuesin Shiatsu nga Wellneo! Ky masazhues ka masazhin shiatsu swing, i cili trajton zona më të mëdha në shpinë (sidomos pjesën e mesit) dhe koka fleksibile masazhi që i përshtaten formës së shpinës. Po ashtu, me këtë masazhues mund t’i relaksoni shpatullat. Shijoni terapinë me shiatsu, rrotullim, dridhje dhe ngrohje!

Më shumë
Përshkrimi

Relaksojeni mendjen dhe trupin me një masazh relaksues

Pas një dite të gjatë në punë, të gjithë duhet të shtendosemi dhe relaksohemi për pak kohë. Nëse nuk e praktikojmë këtë, mund të përballemi me stres, lodhje e madje edhe dhimbje muskujsh. Andaj është i nevojshëm një masazh i mirë, që do t’ua relaksonte mendjen dhe trupin.

Më e mira është se nuk keni nevojë as të dilni nga shtëpia – masazhuesi Shiatsu për shpinë dhe shpatulla është për gati për ju! Kjo pajisje punon si me magji, kur vjen puna në lehtësimin e lodhjes së shpinës dhe muskujve.

Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

Një masazh profesional nga rehatia e shtëpisë

Masazhuesi Shiatsu për shpinë & shpatulla mbulon zonat më të mëdha në shpinë dhe është sidomos i përshtatshëm për ata që kanë vështirësi me pjesën e mesit. Për më tepër:

 • Ka koka fleksibile dhe të rregullueshme masazhi, që i përshtaten formës së shtyllës kurrizore.
 • Është mjaft i lartë, andaj mund ta masazhoni edhe pjesën e shpatullave.
 • Performon masazh të saktë, duke ju ofruar më shumë relaks në shpinë.
Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

Si funksionon?

Masazhuesi Shiatsu nga Wellneo ofron një masazh të thellë dhe të plotë, me 3 lloje programesh. Për më tepër, ka edhe terapinë ngrohëse, për ta rritur efektin e masazhit.

 • Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

  Masazh Shiatsu swing

 • Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

  Masazh rrotullues

 • Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

  Masazh vibrues

 • Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

  Terapi ngrohëse

Masazhues 4në1 për shpinë

Masazhuesi që ju duhet

Nëse po kërkoni një pajisje për lehtësimin e dhimbjeve në shpinë dhe relaksim, ky është masazhuesi që ju duhet, sepse mbulon katër zona:

 • Pjesën e poshtme të shpinës;
 • Pjesën e sipërme të shpinës;
 • Tërë shpinën;
 • Vithet dhe kofshët.

Sigurohuni që ta provoni opsionin për masazh të rregullueshëm, për ta fokusuar në një pjesë të veçantë të shpinës suaj.

Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

Masazh relaksues për tërë shpinën dhe shpatullat

Jeta që ecën me ritëm të shpejtë, stresi dhe presioni i vazhdueshëm, na lodhin të gjithëve, e dimë. Prandaj është i nevojshëm një masazh relaksues për shpinë dhe shpatulla, i cili ju siguron energji për t’i përballuar sfidat e ndryshme. Katër kokat fleksibile të masazhit funksionojnë mirë teksa ju relaksoheni – thjesht mbyllni sytë dhe ndjeni çlirimin e muskujve & tensionin.

 • Keni nevojë për më tepër? Përshtatni intensitetin me telekomandë derisa ta gjeni pikën që ju duhet!
Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

Shijoni masazh relaksues në punë apo shtëpi

Një karakteristikë tjetër e këtij masazhuesi është se mund ta merrni me vete lehtësisht. A po kaloni ndonjë nga ato ditët stresuese në punë? Vendoeseni masazhuesin Shiatsu dhe shijojeni magjinë e relaksit!

Po ashtu, gjatë kohës sa qëndroni në shtëpi, shikoni TV apo lexoni ndonjë libër, mund të relaksoheni edhe më shumë, duke përdorur këtë masazhues.

Masazhues Shiatsu për shpinë & shpatulla

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star