Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Stone Legend Mediterraneo Pancake Pan Delimano

Photo
Video

Perfekte për një vezë të skuqur në mëngjes, ose për disa petulla të shijshme, Tiga e Petullave Delimano Stone Legend Mediterraneo është aksesorja perfekte për një meze të shpejtë ose një kafshatë më të vogël. E lehtë dhe e përdorshme, kjo tigan është bërë nga çeliku i karbonit dhe smalt i veshur me veshjen Quantanium, për një përvojë gatimi absolutisht jo-ngjitëse. Me një dorezë Bakelite me prekje të butë. Vjen në një dimension 24cm.

Stone Legend Mediterraneo Pancake Pan Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Perfekte për një vezë të skuqur në mëngjes, ose për disa petulla të shijshme, Tiga e Petullave Delimano Stone Legend Mediterraneo është aksesorja perfekte për një meze të shpejtë ose një kafshatë më të vogël. E lehtë dhe e përdorshme, kjo tigan është bërë nga çeliku i karbonit dhe smalt i veshur me veshjen Quantanium, për një përvojë gatimi absolutisht jo-ngjitëse. Me një dorezë Bakelite me prekje të butë. Vjen në një dimension 24cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani Petulla të holla lehtësisht me këtë tigan të mrekullueshëm për petulla.

Hidhni petullat ashtu siç bënte gjyshja, mmm. Të buta, me ngjyrë të artë, të mbushura me krem çokollate, reçel, ose krem – petullat duhet të jenë gjithmonë të preferuara në pothuajse çdo familje. Gatimi i petullave mund të jetë një detyrë mjaft e lodhshme, përveç nëse zotëroni një tigan të bukur dhe me cilësi të lartë për petulla, siç është Tigani për Petulla Delimano Stone Legend Mediterraneo.

Gatuani Petulla me Pak Yndyrë dhe Shijoni Ato pa Ndjenja Faji

 

Ky tigan i lehtë, e qëndrueshme dhe 100% jo-ngjitëse ju ndihmon të gatuani petulla me lehtësi vetëm me një pikë vaj. Veshja e lëmuar nuk do të lejojë kurrë që të ngjitet gjë, pavarësisht nga sasia e vajit, kështu që mund të gatuani me sasinë minimale të vajit.

Nuk ju pëlqejnë petullat? Përdoreni atë për vezë, tortilla, omëleta, madje edhe biftek apo fileto peshku – gjithmonë do të merrni rezultate të shijshme dhe perfekte.

Kombinimi i Smaltit dhe Çelikut – Një Dyshe e Përkryer për Rezultate me Ngjyrë të Artë çdo Herë

Smalt është një nga materialet më të njohura për enët e kuzhinës, pasi përmban vetitë më të kërkuara që një enë gatimi mund të ketë:Smalt ka një sipërfaqe të fortë, shumë të lëmuar dhe jo-poroze, perfekte për brumin e petullave delikate.

Smalt i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve mban ngjyrën të freskët edhe pas shumë vitesh
Është kimikisht rezistent, 100% i riciklueshëm dhe miqësor me mjedisin.

Lehtësisht i pastrueshëm.
Nuk e ngjit ushqimin.

 

Ktheni Petullat me Lehtësi Falë Veshjes Quantanium

Veshja Quantanium ndihmon në dhënien e përçueshmërisë së jashtëzakonshme të nxehtësisë në të gjithë sipërfaqen e tiganit, kështu që petullat tuaja do të gatuhen në mënyrë të barabartë. Nëse doni ta luani të ftohtin dhe t'i ktheni petullat në ajër, do të impresiononi familjen dhe miqtë tuaj me ndihmën e këtij tigani për petulla!

Veshja Quantanium është 100% super jo-ngjitëse, që do të thotë se petullat tuaja nuk do të ngjiten kurrë, kështu që mund t'i ktheni dhe t'i rrëshqitni lehtësisht pas gatimit. Një pirg me petulla të freskëta dhe me ngjyrë të artë do të jetë gati për familjen tuaj të uritur në një kohë të shkurtër. Quantanium është 4.7 herë më e qëndrueshme dhe 2 herë më rezistente ndaj gërvishtjeve krahasuar me veshjet e tjera komerciale. Është gjithashtu jashtëzakonisht e fortë, kështu që nuk do të konsumohet me kalimin e kohës – mund ta përdorni me pajisje metalike.

 

 

Veshje Jo-Toksike, e Qëndrueshme që Nuk Pikon Kurrë

Quantanium nuk është vetëm i shkëlqyer për gatim, por është gjithashtu i mirë për shëndetin tuaj. Veshja është bërë nga materiale jo-toksike dhe është 100% pa PFOA, që do të thotë se asnjë kimikat i dëmshëm nuk hyn në ushqimin tuaj dhe në trupin tuaj. Veshja jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe për këtë arsye ultra e sigurt nuk lëshon kimikate në ushqimin tuaj siç bëjnë disa PTFE.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi