Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tigan Stone Legend Classic Delimano

Photo
Video

Ky është tigani i përsosur për mëngjese të shijshme! I prodhuar me materiale të cilësisë së lartë, po ashtu është rezistent ndaj ngjitjes së ushqimit dhe pastrohet lehtë. Tigani Stone Legend Classic ka 8 shtresa (Quantanium, çelik karbon & smalt) prandaj është i përsosur për të përgatitur ushqime me më pak yndyrë e më shumë shije. Në dispozicion, madhësitë 24cm dhe 28cm.

OFERTA SPECIALE!
Tigan Stone Legend Classic Delimano
Nga 24,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ky është tigani i përsosur për mëngjese të shijshme! I prodhuar me materiale të cilësisë së lartë, po ashtu është rezistent ndaj ngjitjes së ushqimit dhe pastrohet lehtë. Tigani Stone Legend Classic ka 8 shtresa (Quantanium, çelik karbon & smalt) prandaj është i përsosur për të përgatitur ushqime me më pak yndyrë e më shumë shije. Në dispozicion, madhësitë 24cm dhe 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Tigani me 8 shtresa, miku më i mirë në kuzhinën tuaj

Kombinimi i 5 shtresave jo-ngjitëse Quantanium, 3 shtresave çelik karboni dhe smaltit sigurojnë ngrohje efikase dhe të barabartë, pa pika të nxehta. Ky tigan është dizajnuar për të gatuar vazhdimisht dhe do të duket fantastik mbi shporetin tuaj. Ju mund të gatuani apo fërgoni edhe peshk, në mënyrë të përsosur. Meqë ka përmasa më të mëdha, ky tigan mund të përdoret edhe për të fërguar pallaqinka.

Tigani Stone Legend Classic është në dispozicion në dy madhësi: 24cm dhe 28cm.

Linja e RE, e përmirësuar dhe me një ngjyrë të kuqe elegante

Ky tigan është pjesë e linjës së re nga Delimano – Stone Legend Classic. Kjo linjë e enëve shquhet për një sistem të shtresës së trefishtë prej çelik karboni dhe bazë smalti, për ta mbajtur enën në gjendje të përsosur, pavarësisht se me çka janë bërë veglat tuaja. Në pjesën e sipërme, tigani ka veshje jo-ngjitëse Whitford Quantanium – jashtëzakonisht efektive dhe e qëndrueshme, por pa kimikate. Po ashtu, brenda përmban grimca guri dhe titani, të cilat i sigurojnë mbrojtje të fortë sipërfaqes së tiganit.

Pse veshja Quantanium është kaq speciale?

Veshja Quantanium është ndër veshjet më moderne dhe më risi në treg, e cila i ka rrënjët nga një metodë shumë e vjetër e gatimit. Quantanium imiton gatimin në gur të vërtetë, pasi aliazhi përmban grimca të vërteta guri. Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e përcjellin gardualisht te ushqimi, në mënyrë që lëngjet natyrale, vitaminat dhe shija të mbesin brenda ushqimit. Grimcat e gurit i japin ushqimit një shije tradicionele, sikur gjithçka të ishte gatuar në gur të vërtetë.

I përshtatshëm për të gjitha pllakat

Tigani Stone Legend Classic mund të përdoret në të gjitha pllakat, përfshirë edhe ato me induksion. Po ashtu, mund të lahet në enëlarëse.

100% sipërfaqe jo-ngjitëse për pastrim më të lehtë

Më nuk do të merreni me ushqime të djegura dhe të ngjitura në enë – në këtë tigan, ushqimi thjesht do të rrëshqasë nga sipërfaqja. Ju mund të gatuani me sasi shumë të vogël vaji, sepse tigani ka sipërfaqe të qëndrueshme ndaj ngjitjes. Pas gatimit, thjesht vendoseni në enëlarëse ose lajeni me ujë të nxehtë dhe shampon.

Specifikat Teknike
Dimensionet 24cm, 28cm
Kapaciteti 1,8l, 2,5l
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi