Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tavë qelqi Royal Supreme Medium

Photo
Video
-33%

Jo vetëm që duket e mrekullueshme, por kjo tavë qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! E punuar nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, kjo tavë dy pjesëshe ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Tava është e sigurtë për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Mund të përdoret si tavë e thellë (tava e madhe 3L), si tepsi (tava e cekët 1.5L) apo si tavë me kapak (të dyjat bashkë). Në set përfshihet edhe një tabak praktik, i punuar nga druri i bambusë.

OFERTAT E KORRIKUT!
Tavë qelqi Royal Supreme Medium

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 39,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Jo vetëm që duket e mrekullueshme, por kjo tavë qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! E punuar nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, kjo tavë dy pjesëshe ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Tava është e sigurtë për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Mund të përdoret si tavë e thellë (tava e madhe 3L), si tepsi (tava e cekët 1.5L) apo si tavë me kapak (të dyjat bashkë). Në set përfshihet edhe një tabak praktik, i punuar nga druri i bambusë.

Më shumë
Përshkrimi

Materiale cilësore dhe dizajn unik

Shijoni tava tradicionale apo ushqime të ndryshme furre, të gatuara në këtë tavë unike qelqi, me madhësi mesatare. Ideale për kuzhinierët me përvojë dhe ata të rinj, ky set mund të përdoret për ta gatuar, servuar dhe ruajtur ushqimin.

Falë dizajnit unik, tava do t’i shtojë një pamje më unike tavolinës suaj të ngrënies.

Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

Set 3në1, për çdo recetë gatimi

Ky set nga linja Royal Supreme përmban tri enë/aksesorë kuzhine:

 • Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

  Tava e thellë

  Me kapacitet 3L, e përshtatshme për lazanja, mish, bukë, makarona, perime dhe jo vetëm.

 • Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

  Tava e cekët

  Me kapacitet 1.5L, mund të shërbejë si kapak për tavën e thellë apo si tavë në vete.

 • Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

  Tabak bambuje

  Mund ta përdorni si kapak për tavën e thellë (jo në furrë), apo si dërrasë për prerje.

Enë qelqi me cilësi premium

Ena është e punuar nga qelqi borosilikat, kombinuar me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, të cilat janë tërësisht rezistente ndaj gërvishtjes, shumë të qëndrueshme dhe e mbajnë nxehtësinë më shumë se sa metali. Andaj kjo tavë është perfekte edhe për ta servuar ushqimin, sepse e mban të ngrohtë.

Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

Veshje jo-ngjitëse, për gatime me më pak yndyrë

Veshja jo-ngjitëse PPG Xylan siguron një sipërfaqe të lëmuar, e cila parandalon ngjitjen e ushqimit. Në këtë mënyrë, ju mund të gatuani shujta më të shëndetshme, duke përdorur më pak vaj. Pastaj, edhe pastrimi i enës është më i lehtë.

Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

Nga frigoriferi në furrë, nga furra në tavolinë

Kjo tavë qelqi është rezistente ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë, andaj ju mund ta transferoni ushqimin e mebtur nga frigoriferi në mikrovalë apo furrë, dhe pastaj direkt në tavolinë.

Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

Pastrohet shumë lehtë

Pasi ta keni shijuar ushqimin, tavën e thellë dhe të cekët mund t’i lani në enëlarëse. Po ashtu, lehtësisht mund ta lani edhe me dorë, falë sipërfaqes jo-ngjitëse. Tabakun prej bambuje mund ta shpërlani apo fshini me një leckë të lagur dhe ta lini të thahet.

Tavë qelqi Royal Supreme 3në1
Informata shtesë

Në set përfshihen:

 • Tava e thellë (kapacitet 3l, dimensione: 32x19x8cm),
 • Tava e cekët (kapacitet 1,5l, dimensione: 32x19x5cm),
 • Tabaku 32 cm.
Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

Info shtesë

 • Të dy tavat mund të pèrdoren në furrë / mikrovalë deri në 230°C
 • Nuk përmbajnë PFOA
 • Mund të lahen në enëlarëse
 • Mund të përdoren për ta ruajtur ushqimin në frigorifer
 • Të punuara nga qelqi borosilikat cilësor
Tavë qelqi Royal Supreme 3në1

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi