Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Bamboo II Dormeo

Photo
Video
-50%

Shijoni komoditetin me 5 yje, falë ngrohtësisë dhe butësisë që ofron jorgani Bamboo! Ky jorgan kombinon një përzierje të poliesteri dhe pambuku, është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe fibra bambuje. Është i ajrosshëm dhe ka veti të shkëlqyera termorregullative. Mund të lahet në rrobalarëse në 60°C dhe është në dispozicion në 3 madhësi standarte.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jorgan Bamboo II Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 69,90 € Nga


Çmimi special: Nga 34,95 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni komoditetin me 5 yje, falë ngrohtësisë dhe butësisë që ofron jorgani Bamboo! Ky jorgan kombinon një përzierje të poliesteri dhe pambuku, është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe fibra bambuje. Është i ajrosshëm dhe ka veti të shkëlqyera termorregullative. Mund të lahet në rrobalarëse në 60°C dhe është në dispozicion në 3 madhësi standarte.

Më shumë
Përshkrimi

Si një përqafim i butë që ju mban ngrohtë tërë natën

Mbështilluni nën përqafimin e butë dhe të ngrohtë që ju ofron jorgani Bamboo, dhe bëni gjumë më relaksues. Është jashtëzakonisht i butë në prekje dhe falë mbushjes natyrale me fibra bambuje, ofron një ndjesi rifreskuese gjatë tërë natës.

Jorgan Bamboo II

Materialet më të mira për gjumë sa më cilësor

Mbushja e jorganit është një kombinim perfekt i materialeve, për t’ju mbajtur rehat, pa ngrohje të tepërt. Mikrofibrat Wellsleep® janë:

  • Të buta dhe të lehta
  • Shumë të këndshme në prekje
  • Të ajrosshme, absorbim minimal të lagështisë

Fibrat e fuqishme dhe të buta Bamboo shtojnë ndjesinë e freskisë, sepse në mënyrë natyrale rregullojnë temperaturën.

Jorgan Bamboo II Jorgan Bamboo II

Higjienik, mirëmbahet lehtë

Mbulesa e jorganit përbëhet prej një përzierje pambuk & poliestër, i cili është jo-alergjik, thahet shpejt dhe ka veti të shkëlqyera absorbuese. Këto veti e bëjnë jorganin shumë të përshtatshëm për lëkurë.

Fibrat shtesë të bambusë shtojnë më shumë rehati, sepse e bëjnë jorganin më të freskët. Po ashtu, ndihmojnë në parandalimin e zhvillimit të baktereve të dëmshme të cilat mund t’ju shkaktojnë probleme personave me alergji apo lëkurë të ndjeshme.

Për të siguruar higjienë maksimale, jorgani mund të lahet tërësisht në deri në 60°C. Megjithatë, ne ju rekomandojmë ta lani në temperatura më të ulëta se 60°C, që ta zgjasni jetëgjatësinë e jorganit.

Jorgan Bamboo II

S’ka më gunga në jorgan

Qepja në jorgan siguron shpërndarje të barabartë të mbushjes në jorgan – s’ka më gunga që mblidhen në pjesë të caktuara.

Jorgani ka ngjyrë bezhë dhe është në dispozicion në 2 madhësi standarte: 140x200cm dhe 200x200cm.

Jorgan Bamboo II

Pjesë e koleksionit Bamboo

Ky jorgan është pjesë e koleksionit tonë të veçantë, Dormeo Bamboo. Koleksioni përmban produkte të ndryshme për dhomën e gjumit, sikurse dyshek, shtresë, jorgan, jastëk, set çarçafësh dhe jo vetëm. Këto produkte janë të punuara me materiale natyrale (sikurse fibrat e bambusë), për të siguruar gjumë të shëndetshëm dhe relaksues.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi