Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i Robot kuzhine Pro, për pasta & biskota Delimano

Photo
Video
-57%

Shtoni më shumë funksione robotit të kuzhinës, me këtë set për pasta dhe biskota! Seti ka aksesorë të ndryshëm, me të cilët mund të përgatisni pasta në 6 forma dhe biskota në 4 lloje të ndryshme. Disqet për pasta janë nga plastika, kurse ato për biskota nga çeliku inox. Për t’i vënë në funksion këta aksesorë, ju duhet pajisja bazë (Robot kuzhine Pro) dhe seti për Mish & Salsiçe (koka përpunuese). Ky set nuk mund të funksionojë i vetëm.

Set i Robot kuzhine Pro, për pasta & biskota Delimano

Çmimi i rregullt: 22,90 €


Çmimi special: 9,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtoni më shumë funksione robotit të kuzhinës, me këtë set për pasta dhe biskota! Seti ka aksesorë të ndryshëm, me të cilët mund të përgatisni pasta në 6 forma dhe biskota në 4 lloje të ndryshme. Disqet për pasta janë nga plastika, kurse ato për biskota nga çeliku inox. Për t’i vënë në funksion këta aksesorë, ju duhet pajisja bazë (Robot kuzhine Pro) dhe seti për Mish & Salsiçe (koka përpunuese). Ky set nuk mund të funksionojë i vetëm.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni brumin perfekt, pastaj shndërrojeni në pasta ose biskota

Me Robot kuzhine Pro, ju lehtësisht mund të përgatisni brumëra të përsosur. E pse të mos e përdorni atë brum edhe për biskota apo pasta shtëpisë? Me këtë set aksesorësh*, ju mund t’i shtoni më shumë funksione robotit të kuzhinës – pa pasur nevojë të blini pajisje të ndryshme për çdo lloj gatimi.

Formësoni pastat apo biskotat sipas dëshirës suaj

Seti për pasta dhe biskota ka aksesorë për 6 forma të ndryshme për pasta. Po ashtu, me aksesorin tjetër, ju mund të bëni edhe 4 forma të ndryshme të biskotave. Është kaq e lehtë dhe e thjeshtë, të gjitha me një pajisje.

*Për t’i vënë në funksion këta aksesorë, ju duhet pajisja bazë (Robot kuzhine Pro) dhe seti për Mish & Salsiçe (koka përpunuese). Ky set nuk mund të funksionojë i vetëm.

Klikoni këtu për produktin Robot kuzhine Pro.

Klikoni këtu për Set aksesorësh për mish dhe salsiçe.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.