Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Masazher 4në1 Shiatsu për qafë dhe shpinë Wellneo

Photo
Video

Ju ofron eksperiencën e fundit të masazhës me opsione plotësisht të personalizuara: teknikë shiatsu, masazh rrotulluese, terapi dridhje dhe nxehtësi qetësuese në 4 zona të ndryshme të trupit tuaj: qafë, shpatulla, shpinë dhe këmbë.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Masazher 4në1 Shiatsu për qafë dhe shpinë Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ju ofron eksperiencën e fundit të masazhës me opsione plotësisht të personalizuara: teknikë shiatsu, masazh rrotulluese, terapi dridhje dhe nxehtësi qetësuese në 4 zona të ndryshme të trupit tuaj: qafë, shpatulla, shpinë dhe këmbë.

Më shumë
Përshkrimi

1. Teknikë Shiatsu që liron tensionin e muskujve dhe largon dhimbjet

Është masazh me origjinë Japoneze që depërton thellë në inde. Shiatsu ndihmon në lirimin e tensionit dhe zvogëlimin e dhimbjeve të muskujve duke shtypur pikat e akupresurës. Përdoret për ta sjellë trupin në një gjendje ekuilibri, ndërsa largon stresin dhe lehtëson tensionin fizik.

Terapia Shiatsu është e integruar në pjesën e qafës dhe është plotësisht e rregullueshme për nga lartësia. Përshtatet për shumicën e njerëzve për të siguruar mënyrën më të mirë të mundshme për të relaksuar muskujt në qafë ose supe.

2. Masazh me lëvizje rrotulluese që relakson muskujt e shpinës

Masazha rrotulluese ofron një teknikë që zbaton presion të vazhdueshëm, duke i mbështjellë butësisht lart e poshtë të gjithë muskujt kryesorë të shpinës, përgjatë shtyllës kurrizore. Ky lloj masazhi ka për qëllim të ngrohtë dhe liroj muskujt tuaj, duke i përgatitur më mirë ata për një masazh më të thellë me teknikën shiatsu. Ju jep një ndjesi të mrekullueshme dhe është e përsosur për ta kombinuar atë me nxehtësi qetësuese për të rritur edhe më shumë efektin masazhues.

3. Terapia me ngrohje për qarkullim më të mirë të gjakut

Aplikimi i nxehtësisë në një zonë në trupin tuaj përmirëson rrjedhën e gjakut, që është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ulur ngurtësinë e nyjeve dhe për të zvogëluar shtangësinë dhe me këtë rrit efektet relaksusese. Përveç efekteve pozitive që ka në trupin tuaj, ju siguron gjithashtu rehati dhe ndihmon në uljen e stresit.

4. Terapia me vibrim për lirimin e shtangësisë/ngurtësisë se muskujve

Jo vetëm shpina, edhe kofshët tuaja mund të jenë të ngurta, veçanërisht kur qëndroni gjatë gjithë ditës ulur. Për shkak se mendojmë gjithmonë për rehatinë tuaj, kemi shtuar masazh dridhjeje në pjesën kur qëndroni ulur për të stimuluar qarkullimin e gjakut edhe në këtë zonë.

100% masazh e personalizuar

 1. 5, 10, 15 minuta
 2. Zona e qafës/shpatullës (lartësi e rregullueshme)
 3. Masazh rrotulluese për zonën e shpinës
  Masazh Shiatzu(masazh më e thellë dhe më e fuqishme)
  Masazh e veqantë (për pika të caktuara në shpinë)
 4. Masazh i thellë përgjatë shpinës në pjesën e poshtme / të sipërme / të plotë
 5. Masazh dridhjeje me 2 intensitete në zonën kur uleni

  Nxehtësi qetësuese në nyje që prek të gjithë pjesën e trupit
Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

6 benefite shëndetsore të masazhës

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Largon tensionin e muskujve në qafë, shpindë dhe shpatulla

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Zbut dhimbjen në pjesën e poshtme të shpinës

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Liron ngurtësinë në pjesën e sipërme të këmbëve (kofshë)

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Përmirëson qarkullimin e gjakut

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Ndihmon në zbutjen e dhimbjeve në tërë pjesën e sipërme të trupit

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Anti stres

Çka thonë kosnuamtorët tanë?

Kur punoj 12 orë, një orar të plotë, ndjehem e sterlodhur. Të gjithë muskujt me dhembin.

Ulem në të, e ndez dhe thjesht mund të ndiej gjithë tensionin dhe gjithë muskujt duke u relaksuar, ndiej ngrohtësinë dhe thjesht clodhem plotësisht. Kjo është vetëm ajo që ju nevojitet në fund të një dite të gjatë dhe të lodhshme.

Oh, për mua programi Shiatsu është një kënaqësi e vërtetë. Më bënë të ndjehem i  relaksuar në sekonda. Me të vërtetë me ka ndihmuar me zonat e mia problematike kudo që kisha dhimbje dhe thjesht ndjehem perfekt kurdo që e përdor. Edhe më mbresëlënës është programi i rrotullimeve që lëviz lart e poshtë shpinës. Të jep ndjenjën e rehatisë dhe relaksit kurdo që ke nevoj.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi