Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Masazhues 3D Shiatsu për trup Wellneo

Photo
Video

A ndiheni të stresuar dhe në dhimbje? Keni nevojë për relaksim dhe masazh? Masazhuesi Wellneo 3D Shiatsu është një mënyrë e shkëlqyer për të lehtësuar dhimbjen e muskujve, për të relaksuar gjithë trupin tuaj. Ka ardhur koha t'i kushtoni kohë vetes tuaj.

Ky s'është Black Friday!
Masazhues 3D Shiatsu për trup Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

A ndiheni të stresuar dhe në dhimbje? Keni nevojë për relaksim dhe masazh? Masazhuesi Wellneo 3D Shiatsu është një mënyrë e shkëlqyer për të lehtësuar dhimbjen e muskujve, për të relaksuar gjithë trupin tuaj. Ka ardhur koha t'i kushtoni kohë vetes tuaj.

Më shumë
Përshkrimi

Masazhues unik dhe i paharrueshëm

Masazhuesi për trup Wellneo 3D Shiatsu kombinon 4 terapi në 1 - shiatsu masazh të lehtë, masazh të thellë, ngrohje dhe aromaterapi. Mënyra ideale për të lehtësuar dhimbjen, për të reduktuar stresin, për përmirësimin e qarkullimit të gjakut, për rritjen e fleksibilitetit, dhe përfundimisht për relaks. 

Me masazhuesin Wellneo 3D për të gjithë trupin ju mund të kryeni : Shiatsu masazh me 8 kokat rrotulluese, masazhim me ngrohje dhe aromaterapi.

Zbuloni fuqinë e masazhës Shiatsu

Shiatsu është një formë masazhimi me duar dhe një nga teknikat më të rëndësishme të masazhimit. Masazhimi i lehtë dhe teknika e presionit të ushtruar nga duart përdoret për ti dhënë forcë trupit. Qellimi i këtij masazhi nuk është vetëm të lehtësoj tensionin e muskujve, por gjithashtu edhe për të optimizuar forcën dhe sigurisht për të harmonizuar trupin dhe mendjen.

Masazhimi i thellë ndihmon në çlirimin e muskujve me 4 kokat e vogla dhe 4 kokat e mëdha masazhuese që mbulojnë një numër të madh të indeve dhe ofrojnë një masazh intensive njesoj sikur jeni duke bërë masazhim me duar.

Shijoni shtesat të cilat e bejnë masazhimin edhe më të këndshëm

Kokat masazhuese gjithashtu kanë edhe funksionin me ngrohje, një kombinim unik midis masazhimit shiatsu dhe atij me ngrohje që e bën masazhimin me efektiv dhe relaksues. Xhepi për aromaterapi mund të përdoret me vajra të ndryshme esenciale sipas dëshirës.

Masazhim i lehtë Shiatsu në rehatinë e shtëpisë tuaj

Tani ju mund të shijoni masazhimin Shiatsu pa pasur nevojë të dilni nga shtëpia. Nuk keni pse të prisni për të lënë një orar për masazhim apo të udhëtoni për të shkuar në qëndrën e masazhit - thjeshtë ndizni paisjen masazhuese Wellneo 3D dhe shijoni masazhën relaksuese.

Ju mund të përdorni paisjen masazhuese Wellneo 3D në pjesë të ndryshme të trupit: qafë, shpatulla, krahë, vithe, shpinë, kofshë dhe këmbë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 6 Vlerësim(e)

5

6 vlerësime

6 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

VIOLETA

www.topshop-ks.com

Pajisje qe ia vlen me pas shtepi
Relaksuese

Diana

www.topshop-ks.com

Shume e mire!
Shume e mire dhe praktike!

Butrint

www.topshop-ks.com

eahte perfekt
qdo masazh per trupin eshte relaksuese,mendoj se ky masazhues do ta kryej funksionin e duhur per relaksim.

Arta

www.topshop-ks.com

E perdori kur kthena prej punes edhe ma largon krejt lodhjen, Mka ndihmu shume sidomos per qafe edhe shpine.
E perdori kur kthena prej punes edhe ma largon krejt lodhjen, Mka ndihmu shume sidomos per qafe edhe shpine.

Shpetim

www.topshop-ks.com

Produkt perfekt
Definitivisht zgjedhja me e mir ndonje her qe e kam bere rreth Masazhit te trupit, e papare eshte. Vizitoni TopShopin provojeni njeher dhe e shihni qfar rezultati po jepke !

Florije berisha

www.topshop-ks.com

Fenomenal
Ësht prefekt nuk ja din vleften pa e perdor nje te till shum efikas nje masazh qe ndosht as profesionistat nuk munt tua bej ne qko pjes te trupit ku kini nevoj

6 Produkte

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi