Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Udhëzime për një trup të tonifikuar dhe muskuloz

Sporti eshte nje nga menyrat me te mira per te shpenzuar kohen tuaj te lire, ka nje efekte te shendetshme dhe gjithashtu argetuse dhe te dobishme per fizikun tuaj. Nese do ju duhet te stervisni trupin, vithet, kofshet apo krahet, mos humbisni produktet me cilesi te larte per djegjen e kalorive dhe forcimin e muskujve.

Forconi trupin tuaj duke u argetuar me paisjet efektive te Top Shop

 

Sporti është një nga menyrat më të mira për të shpenzuar kohen tuaj të lirë, ka një efekt të shëndetshëm dhe gjithashtu argetuse dhe të dobishme për fizikun tuaj. Nëse do ju duhet të stervisni trupin, vithet, kofshët apo krahët, mos humbisni produktet me cilësi të lartë për djegien e kalorive dhe forcimin e muskujve.

 

1. Tonifikoni muskujt dhe trupin me Orbitrek Elite

Me Orbitrek Elite ju do të keni shumë shpejt trupin që keni ëndërruar, për vetëm 20 minuta në ditë dhe vetëm tri ditë në javë. Orbitrek Elite i vë në lëvizje njëherësh të gjitha grupet e mëdha të muskujve të trupit, çka është mënyra më e efektshme për djegien e kalorive në një kohë të shkurtër.

Funksionet e Orbitrek Elite përqendrohen te muskujt, pa i dëmtuar gjunjët dhe nyjet e kockave. Gjithashtu, duke vepruar me parimin e nxitjes së lëvizjeve natyrore të trupit, Orbitrek Elite i jep trupit një stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare.

Jepini formë këmbëve dhe vitheve tuaja – klikoni këtu!

 

 

2. Shijoni efektin e belly dancing pa ngritur gishtin

Kërcimtarët profesional të Belly Dancing trajnohen gjatë dhe muskujt e tyre janë të fortë si gurë. Ne të gjithë duam muskuj si keto, por nuk kemi kohë të mjaftueshme për të arritur ato. Slender Shaper stimulon lëvizjet e një balerini profesional dhe mban dhjamin tuaj larg. Ajo gjithashtu prodhon dridhje të shpejtë barku dhe për këtë, rezultati do të jetë dukshëm shume shpejtë.

Vendosni atë rreth zonës suaj të problemit dhe ajo do heqi yndyrën tuaj. Ky brez është gjithashtu i përshtatshëm për personat e shëndoshë: ju merrni një zgjatje shtesë për brezin tuaj!

 

3. Forcon muskujt dhe zvogëlon belin.

 

Duke perdorur parime te njejta si nje instruktor boksi , Knockout ABS pergatit trupin tuaj per stervitjen me te mire. Kjo paisje ve ne levizje pjesen e siperme, te mesit dhe te poshtme te trupit tuaj nepermjet fuqise se boksit te vertete. Ajo perdor teknika te provuara te cilat boksieret perdorin per te mbajtur nje fizik te forte dhe te fuqishem. Levizjet e grushtimit te boksit vene ne pune nje sasi te madhe muskujsh nderkohe qe stervisin dhe zemren njekohesisht. Ajo ndihmon ne forcimin e muskujve ne pjesen e siperme te trupit dhe ndihmon ne permiresimin e linjave te belit.

 

4. Stervisni muskujt e barkut me paisjen me te re te fitnesit Wonder Core

Sistemi e përqëndron rezistencën drejt e në pjesën e sipërme, të mesme, të poshtme dhe në muskujt anësorë, asnjë lëvizje nuk ju shkon dëm. Wonder Core përkulet më tepër se 180 gradë për një kontraktim maksimal drejt ne zonen e barkut dhe mesit te trupit.

Klikoni këtu për të parë ketë produkt!

 

5. Tonifikoni krahet dhe supet me Ultimate Curve Shaper

Ultimate Curve Shaper është argëtim, mënyra fantastike për të marrë trupin në formë jo vetëm për ju por për të gjithë familjen! Kjo është një mënyrë revolucionare për të berë ushtrime në vendin e duhur! Sekreti prapa Shaper Curve Ultimate është testimi ne pjesen e harkut që përdor energjinë kinetike për të mbajtur topin në levizje.

Ultimate Curve Shaper – merrni format sexy që keni kërkuar gjithmonë !

 

 

6. Total Vibes

Me paisjen e fitnesi total Vibes ju mund ti jepni trupit tuaj një pamje perfekte duke përdorur vibrimet dhe relaksuar muskujt.

Me ketë paisje ju gjithashtu mund të kurseni kohen pasi të gjithë grupet e muskujve janë në levizje me këte paisje fitnesi. Tani ju mund të forconi dhe tonifikoni muskujt, stërviteni, digjni yndyrnat dhe kaloritë në komfortin dhe rehatinë e shtëpise tuaj vetem për 10 minuta në ditë.

 

7. Slim n Trim Mund të vishet dhe nën rrobat

Ju ndihmon të reduktoni bazën ujore. Shkon sipas masës dhe është super e përshtatshme. Përdoret gjatë stërvitjes. Mbështet shpinën. Përmirëson pozicionin e trupit

Rripi ka 5 mbyllje me zinxhir për tu përshtatur me të gjitha masat e trupit.

Slim 'n trim – Pamje perfekte duke zvogëluar përmasat e belit tuaj!

 

Produktet për lehtësimin e dhimbje gjatë dhe pas ushtrimit

1. Mos u privoni nga asgje për të përfituar kënaqësit e sportit

Shiriti magnetik Dr. Levine, zgjidhja me e mire per te lehtesuar dhimbjet e trupit. Shiriti magnetik Dr. Levine ju ndihmon ne levizjen sa me te lirshme gjate dites dhe gjate aktiviteteve tuaja, ajo lehteson dhimbjet tuaja muskulare dhe eshte shume komfort per tu mbajtur veshur. Gjithashtu ju kursen para per ilace te shtrenjta dhe per operacione te panevojshme. Mjet praktik i cili mbeshtet gjurin dhe qetëson tensionin, forca magnetike depërton në gju dhe ndihmon në rivendosjen e përkulshmërise. Ajo ndihmon 88% te pacientëve!

Rifitoni gadishmerine me shiritin magnetik Levine - klikoni këtu!

 

2. Kontrolloni progresin dhe suksesin e punës tuaj me Body Fat Monitor

Matja e përmbajtjes së dhjamit në trupin tuaj është çelësi i suksesit të ushtrimeve fizike. Body Fat Monitor është një pajisje që ju lejon të matni gjëndjen tuaj dhjamore në shtëpi ose në zyrë. Pasi të vendosni të dhënat mund të filloni matjen thjeshtë duke mbajtur elektrodat dhe duke shtypur butonin START.