Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set batanije & Jastëk Warm Hug Kids 2022 Dormeo

Photo
Video
-60%

Seti më i ngrohtë me gëzof i batanijës dhe jastëkut Warm Hug, me të cilin fëmijët do të kënaqen duke u përqafuar dhe strukur gjatë lojës ose gjumit. Seti, pjesë e festës së 10-vjetorit të Warm Hug, është dhurata perfekte, praktike dhe e lezetshme. E punuar me materiale cilësore, në 2 versione: rozë me lama dhe hiri me printe dinosauri, e cila shkëlqen në errësirë. Lahet plotësisht në 30°C, madhësia e batanijes 130x190, jastëku 37x37.

OFERTAT E KORRIKUT!
Set batanije & Jastëk Warm Hug Kids 2022 Dormeo

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 23,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti më i ngrohtë me gëzof i batanijës dhe jastëkut Warm Hug, me të cilin fëmijët do të kënaqen duke u përqafuar dhe strukur gjatë lojës ose gjumit. Seti, pjesë e festës së 10-vjetorit të Warm Hug, është dhurata perfekte, praktike dhe e lezetshme. E punuar me materiale cilësore, në 2 versione: rozë me lama dhe hiri me printe dinosauri, e cila shkëlqen në errësirë. Lahet plotësisht në 30°C, madhësia e batanijes 130x190, jastëku 37x37.

Më shumë
Përshkrimi

Një traditë e ngrohtë që fëmijët do ta adhurojnë

Dormeo Warm Hug ka 10 vjet që përhap butësinë, ngrohtësinë dhe gëzimin e një përqafimi. Për këtë rast të veçantë, koleksioni Warm Hug përfshin edhe 2 komplete tradicionale batanije dhe jastëk dedikuar fëmijëve, me 2 dizajne dhe ngjyra të bukura. Printimi i lamës ose dinos shkëlqen në errësirë, duke i bërë ditët dhe netët më të ftohta edhe më magjike dhe të paharrueshme, duke qenë brenda ose jashtë. Falë butësisë së saj, fëmijëve do t'u pëlqejë të përqafohen me të ndërsa pinë çokollatë të nxehtë me marshmallow.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 

Bëjeni qëndrimin brenda më argëtues

Ndërsa ditët bëhen më të shkurtra dhe më të ftohta, ne të gjithë do të kalojmë më shumë kohë në shtëpi dhe kjo mund të jetë veçanërisht e vështirë për fëmijët që duan të luajnë jashtë. Me këtë set batanije dhe jastëku, ju do t'u jepni atyre një arsye për të ardhur në shtëpi dhe për t'u ngrohur, për t'u strukur në divan me një libër të mirë duke pirë çokollatë të nxehtë me marshmallow. Meqenëse është perfekte për t'u marrë me vete, me siguri do të bëhet edhe batanija e tyre e preferuar për gjumë, qoftë në shtëpi, kopsht fëmijësh apo për të fjetur.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Vajza ime e merr batanijen me vete kudo që shkon. Për këtë arsye, më pëlqen që lahet.
(Vesna, Slloveni)

E bleva për nipin tim. Tani i pëlqen koha e gjumit sepse batanija shkëlqen në errësirë dhe historitë para gjumit papritmas u bënë edhe më argëtuese.
(Ana, Slloveni)

Djali dhe vajza ime e përdorin atë për të rikrijuar skena nga librat që lexojnë. Ditën tjetër ata e bënë pelerina dhe u bënë kalorës duke luftuar me një dragua.
(Peter, Slloveni)

 

Ngjyra dhe modele simpatike, një batanije me dhjetëra përdorime

Ky set ekskluziv vjen me një batanije shumëngjyrëshe 130x190 cm, me ngjyrën rozë me lama ose blu me dinosaurët e zgjedhur nga ju, dhe përdorime të panumërta në shtëpi dhe jashtë.

 • Vendoseni në shtrat për pak më shumë ngrohtësi.
 • Modeli si në batanije ashtu edhe në jastëk ka një efekt të veçantë, që shkëlqen në errësirë, për t'i bërë më emocionuese kohën e gjumit.
 • Përdoreni në divan kur shikoni TV ose lexoni një libër.
 • Përdorni butonat e kapëses dhe vishni si shall ose për të bërë një xhep për këmbët.
 • Vendoseni në dysheme për të krijuar një hapësirë të sigurt për të luajtur ose për të fjetur.
 • Mbani në makinë për udhëtime më luksoze ose për të marrë pak nga komoditeti i shtëpisë kudo që të jeni.
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 Dormeo Warm Hug Kids Set 2022
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2022
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Për pushimin dhe sigurinë e fëmijës tuaj gjatë natës

Miliona fëmijë përjetojnë frikën e errësirës gjatë natës dhe prindërit përpiqen të gjejnë një zgjidhje. Seti Dormeo Warm Hug Kids ka një printim unik me shkëlqim në errësirë, i cili krijon dritë shkëlqyese dhe krijon një atmosferë të bukur. Fëmijët tuaj do të ndihen të sigurt dhe ju do t'i ndihmoni ata të pushojnë një natë të mirë.

Për më tepër, pëlhura dhe printimi me shkëlqim janë jo toksike, ndaj mos u shqetësoni për sigurinë e fëmijës suaj.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Zbuloni jastëkun më të përqafueshëm në botë

Sekreti i jastëkut tepër të përqafueshëm është mbushja e mikrofibrave Wellsleep®, siç përdoret në jastëkët me cilësi të lartë Dormeo. Këto japin një volum të lehtë dhe të ajrosur me një butësi të lehtë që ndihet mirë për ta mbajtur ose mbështetur kokën. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e bëjnë jastëkun të marrë frymë dhe ndihmojnë në mbajtjen e tij të thatë, të freskët dhe higjienike. Mbulesa e jastëkut është e lëmuar nga njëra anë dhe ka një model të lezetshëm për fëmijë nga ana tjetër, për një kontrast që duket dhe ndihet i mrekullueshëm.

Dhurata perfekte

Seti Warm Hug Kids është dhurata perfekte – argëtuese, praktike dhe e aftë për të dhënë gëzim shumë kohë pas përfundimit të sezonit. Më e mira nga të gjitha për fëmijët aktivë dhe prindërit e shqetësuar, i gjithë kompleti lahet në makinë në 30°C dhe thahet shpejt, kështu që batanija dhe jastëku juaj i preferuar nuk do të jenë kurrë jashtë funksionit për një kohë të gjatë.

 

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022
Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Warm hug 10 vjet - Rëndësia e përqafimit të fëmijës suaj - 7 përfitime të mahnitshme

Lexo më shumë

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi