Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Filtera për Fshesë Storm Vac

Photo
Video

Fshesa Storm Vac 2në1 ju ofron më shumë fuqi pastrimi, pra, ju ndihmon që shpejt e lehtë ta hiqni qafe rrëmujën nëpër shtëpi. Andaj ky set me dy filtera zëvendësues ju mundëson ta mbani fshesën në gjendje të mirë për një kohë më të gjatë. Filterat HEPA i mbajnë mikrogrimcat e dëmshme jashtë ajrit, për të shmangur irritimin apo alergjitë. Vendosen lehtë, si dhe mund të lahen e të ripërdoren.

10% është aplikuar në çmim!
Filtera për Fshesë Storm Vac
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Fshesa Storm Vac 2në1 ju ofron më shumë fuqi pastrimi, pra, ju ndihmon që shpejt e lehtë ta hiqni qafe rrëmujën nëpër shtëpi. Andaj ky set me dy filtera zëvendësues ju mundëson ta mbani fshesën në gjendje të mirë për një kohë më të gjatë. Filterat HEPA i mbajnë mikrogrimcat e dëmshme jashtë ajrit, për të shmangur irritimin apo alergjitë. Vendosen lehtë, si dhe mund të lahen e të ripërdoren.

Më shumë
Përshkrimi

Filter HEPA për ajër të pastër

Ajri që thith çdo fshesë me vakum, nxirret jashtë. Por disa pajisje më të vjetra, shpesh mund të krijojnë probleme duke nxjerrë jashtë mikrogrimcat që shkaktojnë acarim dhe alergji. Fshesa Storm Vac bllokon grimcat e dëmshme, sporet e mykut, qimet e kafshëve shtëpiake falë filterit HEPA, duke kontribuar për ajrër më të pastër në shtëpi. Dhe kur filteri ndotet, thjesht mund ta hiqni, ta lani dhe ta përdorni përsëri.

Megjithëse filterët janë të ripërdorshëm, rekomandohet që t’i ndërroni çdo 6 muaj, në mënyrë që edhe fshesa të funksionojë më mirë. Andaj, në këtë set përfshihen edhe dy filterë shtesë HEPA, të dizajnuar posaçërisht për fshesën Strom Vac.

Pse ta zgjedhni fshesën Storm Vac?

Fshesa Rovus Storm Vac është krijuar për t'ju ofruar fuqi pastrimi në shtëpinë tuaj. Falë aksesorëve funksionalë, mund të përdoret si një fshesë thithëse e zakonshme apo një fshesë dore. Së bashku me kokën e gjerë tradicionale, me një profil të ulët për t'u përshtatur nën mobilje, një aksesor i hollë e bën të lehtë pastrimin e qosheve të vështira për t'u arritur që mbledhin thërrime, pluhur, qime kafshësh shtëpiake dhe më shumë. Kablloja 5 metra do të thotë që nuk keni nevojë të vazhdoni të ndryshoni prizat kur pastroni një zonë më të gjerë.

Shiko më shumë rreth këtij produkti, duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star