Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lecka për Shtupë & Fshesë robotike Rovus

Photo
Video

Sigurohuni që shtupa dhe fshesa juaj robotike është gjithnjë gati për ta pastruar shtëpinë tuaj, me këto lecka mikrofibre. Fijet janë thurur në atë mënyrë që të krijojnë një rrjetë e cila mbledhë sa më shumë lagështi, pluhur dhe papastërti tjera se sa pambuku i zakonshëm. Përdorimi i najlonit nënkupton se lecka ka ngarkesë statike natyrale, e cila i tërheqë grimcat e vogla nga dyshemeja. Ky set ka 2 lecka.

Lecka për Shtupë & Fshesë robotike Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Sigurohuni që shtupa dhe fshesa juaj robotike është gjithnjë gati për ta pastruar shtëpinë tuaj, me këto lecka mikrofibre. Fijet janë thurur në atë mënyrë që të krijojnë një rrjetë e cila mbledhë sa më shumë lagështi, pluhur dhe papastërti tjera se sa pambuku i zakonshëm. Përdorimi i najlonit nënkupton se lecka ka ngarkesë statike natyrale, e cila i tërheqë grimcat e vogla nga dyshemeja. Ky set ka 2 lecka.

Më shumë
Përshkrimi

Që roboti juaj të jetë gati për çdo aksion pastrimi

Roboti për pastrim është asistenti juaj ideal për t’i pastruar dyshemetë, teksa ju jeni në punë apo thjesht relaksoheni. Është i përshtatshëm për pastrim vakumi dhe pastrim të lëngshëm (me shtupë). Tash mund të siguroheni që roboti të jet çdo herë gati për pastrim, me këto dy lecka shtesë prej mikrofibre.

Mikrofibra për dysheme më të pastra

Leckat janë thurur me një dizajn mikrofibre, në atë mënyrë që të krijojnë një rrjetë e cila mbledhë sa më shumë lagështi, pluhur dhe papastërti tjera se sa pambuku i zakonshëm. Përdorimi i najlonit nënkupton se lecka ka ngarkesë statike natyrale, e cila i tërheqë grimcat e vogla nga dyshemeja.

Më pak ujë, pa kimikate

Mikrofibrat pastrojnë në mënyrë efektive duke përdorur sasi minimale të ujit, përderisa fuqia e thellë pastruese e roboti bën që dyshemetë e forta të shkëlqejnë nga pastërtia, pa pasur nevojë të përdorni kimikate të dëmshme. Andaj, është më e mirë për shtëpinë, për familjen dhe për ambientin.

Të ripërdorshme

Të dy leckat mund të lahen tërësisht dhe të ripërdoren për një kohë të gjatë, sepse kanë një dizajn shumë të qëndrueshëm.

Çka është Shtupa & Fshesa robotike?

Njihuni me tekonologjinë e re të pastrimit - shtupë & fshesë robotike! Kjo pajisje ju mundëson pastrim vakumi dhe pastrim me shtupë në mënyrë automatike. Funksionon në të gjitha sipërfaqe, është plotësisht e programueshme dhe ka 7 funksione pastrimi. Ka bateri të fuqishme që funksionon deri në 2 orë pastrim. Kur bateria fillon të harxhohet, roboti kthehet vet në bazën mbushëse, pastaj fillon me pastrim pasi të jetë mbushur.

Shikoni produktin duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi