Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Filtera për Fshesë vakumi Nano Canister

Photo
Video

Fshesa Nano Canister është një fshesë vakumi kompakte dhe efikase, e cila kombinon fuqinë thithëse me filtrimin HEPA H13 për të sjellë pastrim cilësor në shtëpinë tuaj. Por me kalimin e kohës, filteri ekzistues mund të bllokohet, të mos funksionojë si duhet dhe e dobëson performancën e pajisjes. Andaj rekomandohet që t’ia ndërroni filterin çdo 6 muaj, që fshesa të ofrojë çdo herë performancë maksimale për pastrim. Ky set i dizajnuar për fshesën Nano Canister, përmban .

Filtera për Fshesë vakumi Nano Canister
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Fshesa Nano Canister është një fshesë vakumi kompakte dhe efikase, e cila kombinon fuqinë thithëse me filtrimin HEPA H13 për të sjellë pastrim cilësor në shtëpinë tuaj. Por me kalimin e kohës, filteri ekzistues mund të bllokohet, të mos funksionojë si duhet dhe e dobëson performancën e pajisjes. Andaj rekomandohet që t’ia ndërroni filterin çdo 6 muaj, që fshesa të ofrojë çdo herë performancë maksimale për pastrim. Ky set i dizajnuar për fshesën Nano Canister, përmban .

Më shumë
Përshkrimi

2 filtera shtesë, për fshesën e fuqishme Nano Canister

Fshesa Nano Canister kombinon fuqinë thithëse me filtrim HEPA H13, për të bllokuar edhe grimcat më të vogla dhe për ta shmangur ndotjen e dytë. Kjo fshesë me teknologji ciklonike ka shportë pluhuri dhe filter të ripërdorshëm, të cilët mund t’i lani e t’i përdorni përsëri. E ky set i dizajnuar për këtë fshesë, përmban 2 filterë zëvendësues.

Filtera për Fshesë vakumi Nano Canister

Pse ju duhet filterët shtesë?

Me kalimin e kohës, filteri ekzistues mund të bllokohet dhe në këtë mënyrë ta dobësojë performancën e pajisjes. Por tash mund të siguroheni që ta keni fshesën në top gjendje çdo herë, duke ia ndërruar filterin çdo 6 muaj.

Filtera për Fshesë vakumi Nano Canister

Filtrim HEPA H13, për 99.95% efikasitet pastrimi

Fshesa Nano Canister është e pajisur me filter HEPA H13, i cili ofron 99.95% efikasitet pastrimi. Ky filter bllokon edhe nanogrimcat më të vogla të dëmshme nga ajri dhe ndihmon në parandalimin e ndotjes së dytë.

Filtera për Fshesë vakumi Nano Canister

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi